All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. kvaju

    kvaju Komšija

  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Odlična ponuda, 60k je doslovno tek razrađeno auto. Vidi se da je čuvan, jedno dubinsko i dobar.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ali za te pare uzme Peugeot dizela sa 150k na satu.
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Ovom ne trebas ni dubinsko mislim, lik je iz take obitelji gdje mislim da svi imaju onaj kako li se zove okp poremecaj, pod špagu sve, plus imucniji su i to je sigurno sve radjeno na vrijeme.
    Ovo auto prodaje jer mu brat daje svoju insigniju, a ovaj nece ispod 15k davati, kontam stavit cu ovdje, meni da treba slicno auto nebi se mislio, jer ovo je jedan od prodavaca ono za poželiti, na stranu sad auto kvalitet i to, u to ne ulazim, jer se ne razumijem, u ovom je sve po ps-u na to govorim.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tako je najzahvalnije uzeti auto. I kad kupujes ne gledas samo auto nego i prodavaca. Ako je prodavac peksim, i auto je garant. :)
     
  6. Almir

    Almir Komšija

    nije losa ova astra, kupovinom ima dosta prednosti, mozda jos koju hiljadu dole jer nova astra k sa slicnom opremom je 10000 skuplja, sto je relativno mal gubitak na 5g

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Skuplja je ona vise od 10k. Osnovna Astra K sa 1.4 100KS benzincem je 25k (sto je opet super cijena). Sa jacim motorom (1.6 atmosferca vise zapravo i nema) i ovom opremom je preko 30K.

    Ali Astra K 1.4 100KS ide isto kao i Astra J 1.6 115KS, mozda i bolje, laksa je 200kg.
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tale cijena tih auta je bez PDV i mogu se kladiti da je na oba auta vracena kilometraza, pogotovo na Astri. Nemoguce je da auta vani predju gotovo isto kilometara kao u BiH, i to dizeli a ova Astra kod nas benzin.
    Ja bih ovu Astru sto kvaju linka uzeo bez razmisljanja jer je lakse provjeriti sve o autu.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    dobar opel.

    hocel zamjena plus doplata?
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    :smt006
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Rale samo trampe valja, hahhahahaha.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    valja ?
    ti ko da nisi iz bosne :)

    igore ne vidjeh gore, proleti mi.
    ok hvala.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hahaha, zezam se.
     
  15. veki81

    veki81 Aktivista

    Rale uzmi Astru od mene cevapi al ces dat da ja vozim :mrgreen:
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jel ima neko kontakt frajera iz Visokog što presvlači volane?
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Mozes ga lako na piku nac.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Veceras upalim auto, nakon 5 metara poce trzat i ugasi se. Upalim opet -vergla i nece da kresne. Opet upalim - kresne auto al nakon 10 sekundi se ugasi. Nakon 10ak minuta opet upalim i fino upali i vozi Ok. Sta li mu je majku mu..
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Mozes ti raditi sta hoces, dizne ti valja prije ili kasnije reparisati.
    Piezo elementi potroseni, bit će i gorih situacija!
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator