PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. Esh

    Esh HWB

    Tu je više pre-order + hype učinio svoje.. Sad je pitanje hoće li ti igrači zvati svoje prijatelje.. ;)
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Potpuno se slažem, ima i te. Pubg svaki dan 1M igrača..
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    PUBG nije joiš na konzolama. D2 nije još na PC-u.

    Sto se briojeva overall tice, na destiny je ulozeneo na desetine miliona u reklamiranje. Cudi me da nema vise igraca. Iza destiny stoji gigantski izdavac. Dok PUBG, kojem radi dosta manji broj ljudi, je i dalje u beti. Nije zavrsena igra. Dosta igraca je probalo i ostavilo. Ceka izlazak.

    Ne vidim kako je moguce brojeve igraca u obe igre gledati isto. Kao sto mediji spominju koliko PUBG ima igraca u odnosu na dotu. A dota free igra. Fail.
     
  4. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Jel igra ko od vas ili samo kritikujete igru :) ?
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jucer 2 chicken dinnera jedan squad jedan duo, 2-3 2. mjesta, danas tri partije duo sa jaranom jedan chicken. Nema updejta sto su najavili jos majku mu. Jucer uzas lag bio i danas se osjeti.
     
  6. lolak

    lolak Aktivista

    Update ide na public servere do kraja sedmice.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Proda li se šta od ovih itema ? Jucer prodao par stvari i uzeo 6,83€. Mogla bi se igra isplatiti.

    Inace je izasao patch, 5GB.
     
  9. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    ja jos nisam skontao to za stvari, gdje se te stvari mogu dobiti i gdje prodati ? iz onih createa ?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Odigrao sad jednu partiju solo nakon patcha. Onako na prvu zvukovi drugaciji, optimizacija nula bodova sve isto koliko vidim. Na bf1 medium 1440p imam isti broj fps ko ovdje sve na very low full hd jedino texture ultra i viewing distance high, preskakanje zidova sto jako iritira isto ostalo po starom iako se pricalo da ce to mijenjati, kupljenje itema buguje ko i prije recimo kad kupim item misem na brzinu stalno se desava da ga ne pokupi i sl. Za vikend cu igrati pa vidjeti valjaju li sta te puske.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma slicni su DICE-u. Jedno poprave, drugo syebu. Odigrao sam dvije partije gdje interakcija sa okolinom kasni skoro sekundu. Uzimanje itema, otvaranje vrata itd. Ne mozes igrati. Od ovih 5 giga sam jedino primjetio da su dodali zvukove za health. Ništa vise.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ima jos animacija kad skocis sa visine malo drugacije uradjeno i one dvije puske i to je to nista posebno. Opet se osjeti onaj lag zastane sve na sekundu dvije al moze se igrati. Evo upravo sa squadom malo trolamo :D

    Nikad ovo nece biti ispeglano to garantujem jel oni uzmu kes zaborave na sve :)
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    All-time peak

    [​IMG]
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nakon 4 godine, pada Dota sa trona.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Strasan tempo. Svaki vikend peak 100k igraca vise.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma uzas radi i meni a i serveri za qrc.
     
  19. lolak

    lolak Aktivista

    Mozda sad kako je skocio broj igraca pa zbog toga?
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Broj afk kineskih farmera koji prodaju crates* :D