Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kosta kao i nov T150 :D Pocelo je ovo FIA prvenstvo, mislim da sam 15. zavrsio u obje utrke, C rating. Dobro je uradjeno.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    T150 je 165 Eura vani, ovo cudo je duplo jeftinije

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vrhunac moje racing karijere, druga utrka FIA Cup:
    [​IMG]
    :D
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Sto se ti jedini na listi sa SR ratingom "A"? :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bili su svi B i ja sam uspio zaobici sav haos nekako i skoci mi rating haha A krenuo sam 12-13. Ludilo
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Sad odvozih , 1. vozac me ostavio preko 10 sekundi po lapu :/// jel to mozes tunirati auto pa sa njim voziti?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne moze se tunirati, ne moze se bas nista mijenjati. To na Interlagos? Ja sam je vozio maloprije, 18. u kvalifikacijama, zavrsio 11., presretan haha Jos sam imao 10sec penalty jer se debil zabio u mene, odbio se i udario u zid.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da si bio balkanac pa uzeo njemačko auto možda bi bio još bolji :p
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci veceras sam imao najgore online iskustvo do sad. Neki spanac divebomba u svakoj krivini, lik samo jednog po jednog izbacuje. Krenem 16. iz kvalifikacija, popnem se na 10., lik me raznese i jos nekoliko drugih. Padnem na zadnje. Vratim se na 16., lik me opet raznese, zavrsim 19. Pao mu je SR rating sa B na C, ali to mozes bukvalno vratiti u jednoj utrci. Zanimljivo nije imao penala.
    Druga utrka, Dragon Trail, sami pocetak, prva krivina na ulazu u sikane, lik se zabije u onaj zid, ja u njeg, jer nemas gdje drugo, usko. Dobijem 10sec penalty i sjebem prednju gumu, bacalo u stranu. Zakucan na zadnje mjesto. Zavrsim nekako 11., sve u svemu uzivao u comebacku, ali znaci na svakoj utrci moras u prvoj krivini skroz usporiti jer ima idiota koji odma lete da preteknu, a utrka 10 krugova jbt. Nema strpljenja niko.
    Prosto moras nabiti dobre kvalifikacije, ali fazon je u FIA sto i kvalifikacije radis dok su ostali na stazi LOL Znaci ljudi ne pustaju da prodjes kad si brzi u kvalifikacijama wtf
     
    lolak likes this.
  10. lolak

    lolak Aktivista

    Trebao si snimit da vidimo kako je bilo ;)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Svaka racing igra ima problema sa moronima koji trollaju. Ja sam pricao sa dev timom kroz development rating sistema iz Auto Club Revolution i oni su mislim najbolje bili rijesili taj dio sa penalima, ratingom i ghost carom za spamere pa na kraju i kickom. Bio je rating za vozace. Morao si paziti da imas dobar standard. Kada napravis "room", stavis rating igraca ( npr 1000 je najveci) recimo od 700-1000 i samo legit igraci mogu uci. Na kraju sa tim troll igracima nije niko htio igrati i trke su bile jako dobre. Pogotovo trke unutar guilda ili guild v guild.

    Na zalost, ta igra je dva metra pod zemljom. Sa trollovima ima problema i assetto corsa pa moras hostati server, stavit ga pod kljuc i onda samo "tvoji" igraci mogu uci. Cak pCARS ima bolje igrace na public nego corsa.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima to sve i ovdje i lobby utrke su ok, ali ovo je official kup. Imas safety rating koji vremenom dizes, ali mozes prosto ostati na zadnjem mjestu i grindati taj rating, a zapravo nemas pojma voziti kad si izmedju drugih. Tako da ljudi grindaju tu u obicnim online trkama, a onda ulete u kup sa S ratingom, a nemaju blage veze. I ako im padne rating jer udaraju, prosto se vrate u obicne trke, nabiju rating nazad i opet u kup.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Evo i vecerasnja. Vodio sam 4 od 6 krugova i to 5 sekundi razlike i izletim. I onda ga pokusam stici pa agresivnije igrao i opet izletim na istoj krivini (turn 1). Sve u svemu, super utrka, gore je bilo cisto, dole ocito masakr. I ostali sto se ne vide su imali crveni rating.
    [​IMG]
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Samo da te citiramo :D
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hajd to, nego sam i PS+ kupio, sto mi nikad nije palo napamet :D I ovo malo kampanje sto ima nisam ni zavrsio, online je 10 puta zabavnije.
     
  16. gilla

    gilla Aktivista

    Vozite li sa volanom ili na gamepadu? Imam dojam da sa dualshockom ne mozes postici neki znacajan rezultat...
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Joystick. Nemam problema da budem kompetitivan na MP. Jos nisam poceo koristiti manuelno prebacivanje brzina sto bi mi trebalo jos pomoci.

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima ljudi u top 100 sa gamepadom, mada je volan malo bolji.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eto Nurburgring u daily race, 2 kruga :D
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam se dvoumio gt sport ili forza 7 , ipak sam forzu uzeo.
    Iako je i gt super igra sigurno.
     
    Last edited: Nov 20, 2017