PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    U igri se dosta cesto gine u sumnjivim situacijama da bi se sada, kako su uveli killcam, vidjelo da dva igraca ne vide istu igru. Ovo je najretardiraniji MP i netcode koji sam vidio.



    Ovaj motor eksplodirao kod njega i gorio par sekundi prije nego sto sam poceo snimati. Nista to kod mene nije bilo. Kod mene je lik bio okrenut ledjima i par sekundi sam se stimao da ga mogu skinuti. Kod njega, okrenut prmea meni i skide me za sekundu a ni headshot nije bio. Metci opet zaobilaze armor.

    Ovdje samo bog zna sta je bilo:



    Neka oni portaju igru na yebenu konzolu i na mobilne telefone a igra od koje su uzeli stotine miliona, se doslovno raspada. U jednoj partiji se srusi na desktop po dva puta.

    Jedna sa v1.0 testa..

    [​IMG]
     
    Last edited: Nov 30, 2017
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    A što te gospodin prati kroz zid malo je reći, ne znam kakvu zvučnu karticu i slušalice mora imati da bi mogao pratiti svaki mali pokret u pravom smjeru.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PUBG na XB svim verzijama ce ici u 30fps.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Trebao je Green napisati: up to.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ide up to 60, tj na X mogu I 60 izvući ali ne mogu ostaviti to zbog obične verzije. Cilj je da i običnu ispeglaju za 60.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako uspiju izvuci 60 u dogledno vrijeme na svim, dobro za njih.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne očekujem, ali eto tako su rekli.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    "While I previously stated PUBG would run at higher FPS at XGP launch on 12/12, I want to clarify that PUBG will run at 30 FPS across all @Xbox One devices. We’re constantly refining the game & exploring options to increase FPS, but this early in dev, we’re unable to confirm more."
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa ja, upravo ono što sam ja i rekao.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Izgleda da su poceli banovi za one koji edituju .ini fajlove i one koji koriste pojedine softvere za periferiju.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    https://wccftech.com/playerunknown-xbox-gaming-60fps-xb1x/

    https://www.gamespot.com/videos/gs-news-update-pubg-on-xbox-one-x-will-be-60-fps-b/2300-6442043/

    Ne zna izgleda više ni Brandan šta bi :)
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nisam je odigrao 20-ak dana jucer uletim sa rajom 2-3 partije casual ne vuce me ni sekunde da je igram. Interesantno je da je bilo sitnih updejta a imao sam sa vsyncom 60 fps pretezno znalo je zalagati ali cini mi se bolje nego prije radi s tim da sam podignuo detalje.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Test v1.0 donosi dosta promjena i u narednom testu ce ubaciti novu mapu, pa probaj.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Javi kad bude test, neki dan skinuo nisam ga ni upalio.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Schedule:

    PST: Dec 3, 7:30PM - Dec 7, 2:00AM
    CET: Dec 4, 4:30AM - Dec 7, 11:00AM

    Nešto tetsiraju. Mislim da nece biti nova mapa u rotaciji.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Suppressed i M4 i AKM, boostan do yaya, balkon, lik se sakrije sa pogrešne strane kuće i završim ga sa headshotom. When everything comes to you..

    [​IMG]
     
  17. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Bas treba dosta srece imati.
    Cesto zavrsavam u top 10, ali jbg dzaba je kad se krug zatvori na suprotnoj strani od moje, a neko te sa strane doceka.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci za konzole izlazi 12.12 a za PC na kojem se radi from day one izlazi 20.12. Malo im para.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na konzolama izlazi u Game Preview aka Early Access u kojem se na PC-u nalazi od proljeća.