Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja necu da kupim Zeldu dok ne skupim sve moonove u Mariju, ne valja se rastegnuti na dvije strane :D u 2. sam 'levelu' Marija i stvarno je pravi gust, ne znam kad sam ovoliko dugo u komadu sjedio i igrao.


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    Ne preporučujem Xenoblade ako nemožeš sjesti i posvetiti se igri barem do 3. chapter-a
     
  3. lolak

    lolak Aktivista

    Dark Souls Remastered dolazi na Switch 25. maja ;)
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod mene ce biti konzola 2 mjeseca tako da planiram sve odigrati :D
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    I na sve ostale platforme :D
     
    Sena and lolak like this.
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Mozda ovaj switch bude prva nintendo konzola koju cu kupiti, ali sada one x ima prioritet.
    Uskoro stize.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Tek ce veselje nastat na proljece kad Xcecutor izbaci taj mod za Switch (radi na svakom firmwareu) pa pocnu emulatori i romovi

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako ne bude hard mod, pa se moralo rastavljati i lemiti po plici.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Poznati hakerski tim radi na softmod-u; navodno se ne može patch-ovati bez novog hardvera tako će biti interesantno pratiti razvoj situacije.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Vjerovatno ce biti, jer kazu da ce radit na svakom FWu, pa je jedina logika da su nasli rupu u Tegri.
    Kako god, bit ce to jedno stoja-dvije da urade ovi nasi lokalni moderi, pa se isplati. Ionako online nista ne igram na Nintendu, tako da umjesto 1 igre platim mod nije puno, a dobijam sve igre + emu

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igrao Marija 4-5 sati, ne mogu da vjerujem koliko su strpali contenta u onu prvu mapu sa dinosaurusom. Mozes proci kroz nju sa 3-4 mjeseca, ne treba 20min, a mozes ostati 2 sata komotno. Fenomenalna igra.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam u vodenom levelu potrosio preko 5-6 sati i opet nisam sve moonove nasao, al namjerno necu da online gledam gdje je sta sakriveno, mocnije sam kontat :)

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Nisam mislio da ce se ikad desiti, al ovaj Mario je bolji od SM64, svaka im cast na level designu i gameplayu, igra je vrh vrhova!

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
    lolak and Sena like this.
  14. vutra

    vutra Komšija

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zavrsio danas main story Marija, 10/10 igra, nema sta. Vise kreativnosti i mehanika u jednom mariju nego u 10 drugih AAA naslova zajedno.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Kad prije? Ja sam tek zavrsio onaj 4. svijet, skupim svaki moon u svakom svijetu do sada, a igram satima svaki dan :)
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam sve moonove skupio, oko 300 do kraja, pa cu sad ostalo. Trebas imati 250 ili 300 moonova prije kraja da vidis pravi ending.
     
  18. vutra

    vutra Komšija






    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Debilno, al mora im se priznati da je max kreativno, ludjaci :)
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Vidim ukupno je 880 moonova u igri, ja sam na 198, a tek sad trebam u Metro Kingdom. Super znat da nisam ni do pola igre, radosti nikad kraja :D

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk