All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa u nekoj normalnoj situaciji ne bi ni ja isao dalje i sad bih poceo da trazim slijedece vozilo. Medjutim sa ovim danasnjim cijenama automobila nema sanse da mjenjam. Ovo me auto kostalo 10k €,bio je tacno 4g star,a sad bi na ovog trebao dodati 10k € da opet imam nesto isto kao sto je ovaj bio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    kvaju likes this.
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    To na svakom piše čisto da se ograde ali samo wv tsi je trošio toliko

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Qler likes this.
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta misliš jel blentavo ako kupim w211 e klasu. Tražim 3.2 benzinca ali kod nas je to nemoguće pa kontam 2.2 dizlu od 2008/09 oni imaju 5 brzina auto pouzdaniji od 7g koji dodje sa 3.0 i rješena im je korozija i jos neke električni gremlini. Kupim ga, prodam astru i od astre ostane dovoljno love da ga sredim. 100k u mom slučaju je preko 10 godina :D

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ako mozes nac dobar primjerak uopste nije blentavo. Sta vise ganjaj 270 cdi,nije ni 220 slab al tebi koji ne vozis puno potrosnja ne znaci nista a dodatna snaga je uvijek plus.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Haker likes this.
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    E kod nas ih ima stvarno dosta, ali problem je sto su mnogi prošli nekog dečka koji ga je zgazio.
    Evo tražim već neko vrijeme, pa vidjet ćemo hoće li sta ispasti :)

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije to bas auto sto djecaci voze. Veci je problem ako ga je taxista gazio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Haker and aNaToMiC ! like this.
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima jedna strasna na FB grupa Mercedes Oglasi Balkan tako nesto, na nasim tablama 280CDI. Ne da je dobra, nego beton.
     
    Haker likes this.
  8. nFare

    nFare Komšija

    @Haker, da ljeto rekao bih da ti je vrućina udarila u glavu, šta će ti penzionersko auto, da nećeš taksirati na crno u slobodno vrijeme? :D
     
    Stevie_Ray likes this.
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    @dino73n nije, ali ima ih tačno vidiš na slikama da imaju ogromne kilometraze. Zatamljena sva stakla, tonirani fanovi, vidim poziciju vozacevog sjedišta do zadnje klupe, sve jasno :D

    @nFare ostarilo se mate, treba mi udobnost i da mogu uživati na auto putu. Karting kad se zaželim staze :)

    @Qler evo izbacilo mi tri grupe, mercedes balkan, Hercegovina i jos neka, sve tri sam upratio pa ću pratiti

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Haker and Reventon like this.
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I ja sam mislio do 150k mijenjati pa ista prica, bez dodatnih 15k eura nema nista da kazes da je napredak i da ima smisla dati pare.
     
    dino73n likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zato sto je nikakav skok. Kupiš noviji auto to ok, ali dobiješ klimu na ekranu i td.
    Neki dan drug dobio novog 308 da ide na put, išao sa njim do Sarajeva, sve super ali ekrani bljeste na sve strane, nema ni ručice mjenjača više nego tri dugmeta za D, P, R.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa to je, SUV-ove ne volim, za dobar skok u komforu ovjesa i zvucnoj izolaciji bi trebao ici na benvej 5, a 520d i 520i mi nisu skok snagom, 530d preskup, 540i pogotovo, 530i jedva da ima poneki na oglasima za realne pare.
     
    Haker likes this.
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Je li ko uvezao onaj tag a od AC FBiH sa RS?
     
  15. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam se pripremio, imam od autoputeva RS tag i popunio pristupnicu za FBiH pa kad budem išao prema Sarajevu u Zenici završit aktivaciju. Ne bi trebalo bit zavrzlame.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam ACC tag od FBiH kako je uveden, i sad trebam do zagreba za vikend, kontam da iskoristim da pravo i njih registrujem, da se ne zajebavam.. samo glupost nemaju online dopune taga...
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Nemaju, puniš na ulazima na autoput, a na rampama ti čita stanje i pokazuje koliko je ostalo novca.
    https://autoputevirs.com/enp/8_5_2015_20_приступница1/
    Evo isprintaj, popuni i ponesi da ne gubiš vrijeme, ponesi i saobraćajnu. Možeš na ulazu Kostajnica završit sve.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kolega forumas je iskoristio jedan, ostaje jos jedan, sutra istice, pozurite :D
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Otislo, i oba skroz tanka reporta, meh.
     
    nivla and forzamilan like this.
  20. selvin

    selvin Moderator

    Ne znam da je iko ikad sta bitno procitao u tom reportu. Ako bude zabiljezena kilometraza to je to. Ostalo nista.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk