Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ko je rekao da volim Cardiff ? :mrgreen:
     
  2. fipi

    fipi Aktivista

    Da si gledo utakmicu direktno vidio bi da je crveni čist bio. Ovi idioti na sportsport ba guraju kameru na kojoj se ne vidi nista i daju svoj kretenski komentar. Evo sad gledam na youtube isječke i nigdje nema pravog ugla da se vidi, trenutno skidam snimak cijele utakmice gdje bi trebo bit pravi ugao, pa cu ga postavit na youtube. Ovo je snimak sto ga svi guraju, ovde se vidi ko da ga je malo u ruku udario. Tacno iz suprotnog ugla kamere se sve vidi.


    I ja sam konto da folira, ali u direktnom prenosu se vidilo sa boljom kamerom, i to se sve odigralo pred sudijinim ocima. Jes se neymar valjo previse, ali ga je onaj pajdo klepio bez razloga. Što je najgore sudija odma iza njega bio 3-4 metra mozda, zato je i dobio crveni.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sinoc gledao arsenal i borusiju,ne zna se koji ljepse igraju...iznenadio me arsenal,igraju preporodjeno,po meni ozil je najzasluzniji za to,pogadja i asistira u svakoj utakmici
    pravi pogodak dovodjenje ozila,ramsey isto odlican,jedino mislim da onom rosickom vise nije mjesto u prvih 11,gubi se po terenu
    barselona sinoc vrlo tanka,vise mi je njihova igra postala predosadna i predvidiva
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    @ Fipi, pogodio si dvije stvari - da nisam gledao utakmicu i da sam snimak vidio (taj) na SportSport

    Iskreno ono sto vidim je pretjerana reakcija Neymara nakon glatkog kontakta Browna, da li je moglo bez glume - moglo je, da li je bilo za crvenog, to ostaje na sudiji da odluci, mozda je bio "zadnji" ili sl. Ne znam :)
     
  5. fipi

    fipi Aktivista

    Nije to toliko do toga jel bio zadnji ili nije, nego je bila namjera, dok je igrac bio na travi i igra prekinuta on ga je namjerno klepio nesportski. I da ga je u ruku udario ko što se moze vidit na prvu sa onog snimka, ono je opet za crveni. Samo nekad sudija vidi ovakve stvari, nekad ne vidi. Po Browna je loše bilo što je sudija bio tacno iza njega, i imo je perfektan ugao da sve vidi.

    Edit:
    Evo pravog snimka, ja mislim ima još bolji, skino sam full drugo poluvrijeme od Canal + (spanci) i nisam mogo ovaj dio nac.


    Edit2:
    Evo tog boljeg snimka
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Neymar jeste uveličao ozbiljnost udarca, ali onaj Celticov igrač ga je namjerno opalio (bez obzira koja je jačina bila), pravo je cinično bilo, sudija je tu bio na 4/5 metara i sve je vidio. Crveni bez ikakve dileme. Više se ljutite vi koji ste "gledali" snimke po nekim portalima nego i sam Brown, ništa se sudiji nije bunio, jer je dobro znao da je zaslužio isti.

    @IdeMedoSumom - Ne daj Bože da su Neymar, Pedro, Alexis i ostali ovako iznudili penal kao Balloteli, ovako se više priča o nekom lafo diskutabilnom crvenim nad Neymarom, nego o ovoj šugi od Ballotelija :lol:
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Eh, da su ovi snimci prezentovani na portalima onda bi se reklo da ga je namjerno opalio, zuti zbog opstrukcije igre i zuti zbog udaranja - pravedan crveni.

    Ono sto je uvijek bilo je to da ce vecina stvari vidjeti onakvim kakvih ih medije prikazu. :)
     
  8. Ziks

    Ziks Aktivista

    da je bio ovakav faul nad bilo kome drugom (osim Mesija) bio bi samo zuti :D
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jest, da je tako, na sta bi fudbal licio. Bez veze ga je skrpio, Neymar se nije nesto ni bacio na ovo guranje s ledja(kao sto zna), ali kad ga je skrpio nogom, normala.
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I opet Hart.

    A za Balu a la Pepe nema sta komentarisati.
    To sto su mediji navalili na zasluzen crveni Celtic-a sve pokazuje.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hart dokazao klasu.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Joe Hart je prevara godine
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I još jednom.
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ljudi moji, treba biti realan - Dzeko umrtvi igru City-a, samo ga treba pratiti i vidjeti koliko je pretrcao a koliko prehodao, nije on za prve postave pa neka prica ko god hoce.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ovaj Moyes je jedini trener na svijetu koji pravi jednu izmjenu po tekmi..
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    i to nije mogao goru izmjenu uradit :lol:
    sta vam je ljudi Hart je u top 3 na svijetu :lol: tipicni engleski hype
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    cijeli post - :smt023

    gori su ovi sto toliko zdravo za gotovo uzimaju eng novinare kada pricaju o svojim a pogotovo tudjim(rijetko im ko valja)..
     
  18. Magnifico

    Magnifico Novi član

    Previse oprezan...strah ga bilo da ne pokvari bilo sta u onoj defanzivi.Otisao da igra na bod, dobio ga.
     
  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    Rupa ziva, steta sto ih sa 8 ne satrase...

    E ovo je dobar naslov :D >>Bayern razbio Manchester City: Lekcija prvaka Europe!<<
     
  20. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    City los bio skroz, Bayern standardno dobar, uigran.

    Al mi najjaca izmjena Pelegrinija: City gubi bitnu na sredini, ne mogu iznijet lopte, Bayern vrsi strahoviti presing na Yayu i Fernandinha... A ovaj vadi Džeku a ubacuje Negreda. LoL