All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. bhd

    bhd Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    mozes mislit reakciju ovog iz porschea :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ovaj iz nissana poludio od srece hahahaha
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ima li neko iskustva sa novim Fiat Bravo, 1.4T-jet motor, kako su se pokazali?
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li mozda postoji neki drugi nacin da se zaobidje onaj key za player na fokusu iz 2003 ? Mislim da je onaj 6000CD model ali nisam siguran ovako na pamet. Ima problem da ga izvudce da vidi serijski br. da mu probam regenerirati kljuc pa dok ne odvuce opet majstoru da ga nekako aktivira na drugi nacin ako je moguce.
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Meni to auto odlično izgleda, a što se tiče motora, ne mogu reći ništa lično osim da sam na netu nailazio na mnoge pohvale za isti. Dugo se i proizvodi, tako da ne bi trebao patiti od dječijih bolesti :)

    @NAILS - mogu u ovlaštenom preko broja šasije da ga iščitaju, ali u tom slučaju je bolje da sačekaš pa da sam besplatno saznaš kod kad izvučeš radio :)
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma da, generiše se key na osnovu SN-a sa onim generatorima ali ga nesto zeza da ga izvuce pa zato pitam. Mada nema smisla da placa servis radi toga.
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Najbolje nazovi pa pitaj, znaš da su kod nas željni para :)
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja,

    Jel istina da se odskora (mozda i od nove godine al nisam upoznat) kod kupovine novog auta, ako ste bili vec vlasnik auta prije nekog, kod registracije novog traze kopiju vlasnicke za neki dodatni popust.

    hvala.

    Mene sad zvao momak kaze da mu treba dokaz da je bio vlasnik vec vozila (kopija vlasnicke )
    mislim nije meni bed, to kopirat, ovjerit kod notara za sta se koristi :) al et nisam znao
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nisam čuo za to, opet moguće da je to nešto interno od osiguravajuće kuće, bori se svako na svoj način :D
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nema vise 50% popusta s vrata. Ako prvi put registrujes auto, placas 100% registarije i onda svake godine 10% manje dok ne dobijes 50% popust. A ako napravis sudar nezgodu a ti kriv, raste 15% godisnje dok ne dodje do 100% opet..
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cek, ja npr. registriram isto auto vec treci put, svaki puta dosad sam placao tih 50%, sta to konkretno znaci kod iduce registracije?
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    ostaje ti sve isto. Ne znam sta nije jasno. Ko PRVI put NA SEBE registruje auto plaća punu cijenu osiguranja. Ako napravis udes povecava se za 15% a ako si prosao bez udesa a plaćao si vise od 50% svake godine se snizava za 10%. Sve u okviru ovih 50-100%
     
  15. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Jesu to povecali na 10% ? Receno je da se povecava 5% osim ako prvi (pa drugi) put registrujes, tj sa 100 na 90%, onda 5.. Takodjer, nije tacno da je u okviru 100$, postoje malusi i preko 100%.
     
  16. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Polazna tacka je sad upravo taj max iznos police odnosno tih 100%. Logicno da kad ti povecaju za 10-15% da to ide preko 100%, tako da mislim da je kolega iznad po intervalom 50-100% podrazumijevao samo bonus.
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ima li gdje u Sa uzeti onih olovki za maskiranje ogrebotina? Neko me je zakacio kolicima na parkingu, nije bas vidljiva al me Bode u oci...
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  19. Ziks

    Ziks Aktivista

  20. NAILS

    NAILS Moderator

    "golf 5 registrovan ubačen motor od golfa 2" lol