MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. xman

    xman Komšija

    Miocic obrisati pod Cain Welasquezom u pravoj formi? lIkom koji je brisao pod Lesnarom i JDS u prajmu? Potpuno nemoguce.
    E sad da li ce se Cain vratiti kakav je bio to je vec prica za sebe.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa Miočić trenutno briše pod, a Cain je već odbio taj meč jer nije spreman. E sad šta je "pravi" cain, lik godinama povrijeđen.
     
  3. xman

    xman Komšija

    Miocic brise pod nikad losijim teskasima. Dok je Cain ubijao najvece teskase u prajmu ko volove u kupusu. Ne mogu se porediti. A da Cain se vjerovatno nikad nece vratiti na stari nivo.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Steta za DC-a, borio se ko lav, cak je bio u maloj prednosti prije prekida.
    Ali Jones je jednostavno perfektne velicine za 205, realno njih dva ne bi trebala ni biti u istoj tezinskoj klasi, DC-u da bubrezi rade kako treba i da je mladji bio bi middleweight, a i tu bi bio nizak.

    Ove druge dvije borbe prodjose skroz ocekivano, jedan borefest i jedno unistavanje.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Woodley’s medical suspension extended to 180 days due to shoulder injury
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako sam ranije pisao:

    “Junior tested positive for a substance called Hydrochlorothiazite, which is a diuretic and is banned by USADA due to its use as a masking agent,”
     
  9. lolak

    lolak Aktivista

    Last edited: Aug 21, 2017
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Huh, bas sam iznenadjen da ima besplatno negdje. U nas je 50e za fajt, ali nebi ostajao tako kasno svakako.

    Valjda ce biti odmah ujutro "repriza" da se skine :) Nista forum, nista vijesti, samo gledati odakle preuzeti.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Ma garant će ti doći neka notifikacija kroz neku od aplikacija.. E, sad, vjerujem da će pisati i tipa "razočarenje stoljeća" :D
     
    donjapa likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Eto u kakvom vremenu živimo da je gotovo nemoguće da ne saznaš o nečemu iako ne želiš :D ugl ja ne otvaram ništa nego ravno na MMA share kada se probudim, i tu mi najviše pokvari što vidim koliko video traje pa znam odmah u startu da li je borba išla na odluku ili je prekid.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Takodjer, nedjeljom kada ustanem, pristavim torrent. Narednih 2-3h bez "socijalnih" stranica. Kada pustim video i ne vidim više progress bar tako da i ne znam kako su borbe završile.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited: Aug 23, 2017
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Znaci mogu on i Lesnar da se biju, ali van UFC-a. Stari useri.

    Zao mi DC-a ali bolje da se saznalo nego da nije :D

    "The champ is back..." navodno mu prijeti minimum od 4g suspenzije jer mu nije prvi put. Doduse, UFC bi ga se trebao rijesiti, ovo je treci put vec da je pozitivan.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Drugi put. Za kokain je slucajno testiran out of competition i to se ne racuna jer je greska. Out of competition mozes koristiti kokain ili marihuanu. Prvi put je pao na estrogen blokerima a sada navodno bas na steroidima. Kako god, lik je cirkus.

    Smijesni su mi komentari: upropastio je karijeru najboljeg svih vremena. Pa ako je čiter, a jeste, onda je i postao najbolji dok je varao. Nije djabe ona izreka: "Nije to prvi put da je varao. To je prvi put da je uhvacen". A njemu je ovo drugi put da je uhvacen. Lik je prljav borac. Koliko je puta samo gurao prste u oci protivnika.

    Sto se suspenzije tice, mislim da ce ici na 2.5 god. Da je prvi put pao na steroidima, dobio bi 2 a ne jednu i sada ako je pao drugi put na steroidima onda ide 4g. Estgrogen blokeri su u nizoj kategoriji i ide kazna od 6 do 12 mjeseci. On je dobio 12 jer se racuna da je bio nepazljiv. Nije isto da mu se desilo sa "prljavim" suplementima. Tak oda zbog prve nize suspenzije ova druga moze ici do 3g max.

    Vratit ce se on. Mlad je. Ali nece biti više zanimljiv.
     
  17. xman

    xman Komšija

    Lik je vjerovatno medju najglupljim ljudskim bicima ikada ako je,a ocito jeste opet uzimao stosta. Prije ovoga su postojali validni argumenti da je jedan od najboljih boraca ikada,ako ne i goat,ali nakon ovoga...
    Sad mi je posebno zao DC jer lik je bas ono sto ovaj rece u zadnjoj recenici


     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ova je bolja:

    [​IMG]

    https://twitter.com/jonnybones/status/888441810825228289?lang=en


    Ako je stvarno pao na Turinabol-u, ode mu i ta standardna prica da su bili "prljavi" suplementi jer je Turinabol ilegalan. Donekle ima logike jer je prvi put pao na estrogen blokerima. Sa Turinabol-om ih nije morao koristiti i ocito je je igrao na kartu da ce se provuci.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ne znam, toliko glupo ako je uzimao da je za ne povjerovati. Sa druge strane ko ga jebe.