Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dosta, ako ne i vecina, toga je ukljucena u Origin Access.
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Dok Origin Access ima cijenu koju ima ne isplati se kupovati niti jedan stariji EA naslov. Ionako je skoro svaki njihov naslov koji se igra online preplavljen varalicama. Volio sam igrati Need for Speed online ali je postalo nemoguce zbog silnih slinavih cheatera odvoziti jednu normalnu trku. Star Wars Battlefront je odlicna casual MP igra ali je takodjer puna maloumnih debila koji moraju imati skor 26:4 ili 32:2 u mecu 16vs16 da mogu uzimati screenshot i hvaliti se raji.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da ali je star wars fina kupovina samo ne znam kakvo je stanje na serverima.

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Kakav je ovaj Need For Speed, isplati li se uzeti za $10?
    Inace sam (bio) ljubitelj serijala ali zadnjih nekoliko nisam igrao. :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Znaš kako ide kad EA nešto pretvori u franšizu.. :) Sad bi trebao izaći novi, pa možda sačekati recenzije?
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    A ne planiram uzeti za $60 kad izadje definitivno :)
    Eventualno i on kad bude $10 haha
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Isti sam bio kao ti. Igrao do ProStreeta, i onda napravio pauzu od serijala.

    Zatim sam odigrao NFS (2015), i bas mi je legao. Stvarno su ga fino uradili.
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Mislim da je tema otišla malo u off-topic pa bih zamolio da razmjenu iskustava nastavimo u NFS temi.
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kupio sam je kada je Ultimate Edition bila 10€, veoma sam zadovoljan količinom igrača, ali djelimično zavisi od doba dana kada igraš. U nekom udarnom večernjem terminu od 20-22h nije problem naći servere sa igračima. Igra je jako dobra casual zabava za kratko igranje međutim vrlo lahko je naići na server gdje igra 2-3 cheatera koji deru sve pred sobom (spawnaju se sa herojem odmah na pocetku meca i nabiju i do 20 kilova razlike odmah u startu, a ne igra se Hero mod).
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Star Wars Battlefront’s season pass is free right now
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Necu je ni dzaba :)
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    I nije djabe. Ovo su samo DLC-ovi... hehehe. Ali da, jedna od igara koju ni za djabe ne bih igrao. Žali boze grafike.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nevjerovatna grafika.. uz modove, izgleda božanstveno.
     
  16. Decerto

    Decerto Komšija

    Ja kad sam prvi put gledao star wars gameplay na 4k nisam vjerovao...mislio sam da je scena iz nekog filma :D . Teksture izgledaju samo tako.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    The Division is free to play on PC this weekend and you can start pre-loading today
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. Decerto

    Decerto Komšija

    Kupio sam ovaj Battlefront,vrijedi 4 eura pa makar samo odigrao singleplayer.Usput dobijes i season pass dzaba.Indie igre nisu 4 eura,a tek ovo.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima 4-5 onih kratkih misija koje vise dodju kao tutorial. Kakvu su samo kampanju mogli napraviti sa tom igrom... I dalje vjerujem da je battlefront izasao samo da se nahajpa episode VII.