Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. lolak

    lolak Aktivista

  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uranili naspavali. Samo godinu dana poslije.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nit sam ga updejtovo jos mozda za vikend a novu mapu iz prethodnog patcha nisam ni probao, onu nocnu jednom odigrao. Trenutno mi je PUBG jedno 5x zabavniji.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja sam s ahmom i pegijem igrao ovu snjeznu mapu. Super je, nije prevelika :) nema vozila, osim aviona, s kojima treba biti oprezan jer je mala mapa i zacas se u drvo zabijes :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koliko ovo sve nije fer prema igracima koji su pre order premium edition verziju, ili je uzeli u prvim mjesecima za full price, od strane DICEa. Znaci ti ljudi su platili 100-110$, eura, za paket od kojeg nisu skoro nista dobili evo jos malo pa godina dana. Dok sad se vec premium edition moze uzeti za 60$, i u sustini nisi ofulao skoro nista contenta. Ili sam premium se moze uzeti za 15-30$ (na Amazonu neki dan sve 3 verzije(Pc, PS4, Box) digitalni code bilo 15$).

    Koja pljacka vjernih igraca.

    GG DICE.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    130 eur je bio preorder za pc i znam masu sto ih je odmah uzelo, ja sam prosao za nekih 80 eur premium. Gore je sto su stavili igru na origin access 10 mjeseci nakon izlaska ili koliko vec sto nikako nije fer. Ocekujem da ce kroz godinu i po dvije biti 5 eur. Zadnji BF sto sam kupio bar dok je DICE glavni.
     
    Last edited: Aug 24, 2017
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne bi oni stavili da ne umire igra
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja ne skontah, ima li ovde sp kontekta?
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gdje, u igri generalno, ili sa DLC? BF nikad kroz DLC ne produzuje SP. Ono sto napocetku izadje SP price to je to.
     
    Last edited: Aug 24, 2017
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I zaboravio sam da su ubacili i na EA access. Bas kurvanjski prema PC, i Kutija igracima koji su iskesali eto i po 130 eura, za ultra mega edition. Ccc
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Je li na EA Accessu vanilla ili dobiješ sve kao sa tim bundleovima?
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Enise, budimo realni, EA je u pitanju. Oni doslovno zaradjuju bil. na mikro-transakcijama. Samo je vanila dostupna.

    Dok sam ja igrao malo BF4 ove godine preko accessa, niti su bili DLC-ovi niti si mogao igrati na svim serverima. Samo je igra bila dostupna na par EA servera. Vidim da je sada i BF4 PREMIUM edition ukljucen i mozda nema server ogranicenja ali ne daje EA tek tako igre.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma mislio da u dlc-ovima nema slucajno, inace imam bf1 za ps4, pa zato i pitam.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Battlefield i singleplayer

    Ma hajte molim vas

    Za mene je to uvreda, iako sam uzivao u bc2 singleplayeru, ali ja se zestoko protivim sp.u u Bf.

    Gdje nestadose ona vremena kad je bio 'offline multiplayer'

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Uletim svakih par mjeseci sat-dva od ovih 10h trial na dva origin profila, da vidim da li se sta promjenilo. I gameplay je zaista loš. Moze se komotno zvati mortar spam fest. U zavisnosti od mape ali se sve svodi na bombardovanje bilo iz cepelina, aviona, mortar, tenkova, protu-tenkovskih bombi, rucnih bombi itd itd.

    Stanes kod ammo boxa i samo frljacas. Nema potrebe za puškom. Kada osvojis ili odbranis zastavicu, pomjeris se do slijedece i opet isto. Graditi neku taktiku, od zaklona do zaklona, je nemoguce koliko explozija ima oko tebe.

    Života mi, kompletna me igra podsjeca na Metro CQ 64.
     
    RaP likes this.
  17. RaP

    RaP Komšija

    Ne znam , jedva cekam da isfura ovaj BF, igra mi se sa drustvom ali ovo nije to to.
    Gledam svaki DLC par novih nekih izmisljenih automatskih oruzija, nije legalo na prvu nece ni na 50 tu
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    BF serijal je mrtav. Od hardline krenuli su u pogresnom pravcu. Zali boze grafike dobre. Nekako nema onog skilla ko prije svejedno mi bio prvi ili zadnji pobjedio ili izgubio. Da hoce raja iz klana da se vrati na bf3 ili bf4...
     
    RaP likes this.
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Teško se vratiti na trojku i četvrku jer serveri nisu neka sreca:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Bolji serveri nego na BF1.