PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja se vama divim kako imate zivaca igrati pucacine na PC, kad nikad ne znate jesu li hakeri ili ne.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I ja vama koji ciljate analogom, haha :D
     
    NaLe! likes this.
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa i ne ciljaju, imaju auto aim hahaha :D :D
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Barem je njima legalan. A jos kada na konzoli koriste WH... Probao neko vecer HALO 4 MP na Xbox One, pa ono je strasno koliko su ofirni. Jos uz to imaju auto aim, gluho bilo. I kaze top igrac, ccc...
    Bilo je strasno kako ljudi ubijaju kontrolerom.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Git gud :D
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koji licno ne koristim u vecini MP igrica. Pogotovo ne u Battlefield igrama, jer te vise sjebe nego ti pomogne.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jucer igram pubg squad u autu smo i odjednom spadne mi energija na pola zatim knock ispadnem iz auta pise taj i taj me nockao. Ni metka ni pucnjava nit sta jbni citer znaci ne mora te ni vidjeti da bi te ubio. Sjebe mi helmet 3. i zavrsimo 2. normalno ja popijem headshot sam protiv dvojice :D
     
  8. lolak

    lolak Aktivista

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra je preplavljena hakerima. Kinezi rudare kofere.

    "Over 322,000 cheaters have been banned from PUBG so far, more than twice as many as posted by @PLAYERUNKNOWN just a month ago. We are currently banning at a rate of 6K-13K per day, nearly 20K within the last 24 hours alone. The vast majority is from China."
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Puno obecavaju a slabo nesto rezultata kao bh politicari. Bojim se da igra nikad nece biti finito.
     
    NaLe! likes this.
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ali dobijaju glasove kao naši političari, tako da ne moraju ni dati rezultate :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Pokvare i ono sto je radilo.

    [​IMG]
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam imao niti jedan jedini boost cijelu partiju..

    [​IMG]

    Kada sam usao u top deset, kontam solidno. Inace nisam znao da ima cudan limit podizanja nišana kada si prone. Lezim i ispred mene na brdu lik iza drveta, direktno gleda u mene ali ne mogu nikako podici nisan. Kontam WTF, samo nas troje ostalo. Ustanem pa se vratim kontam instant ce me oboriti. Ocito me nije vidio. On je zagnuo iza drveta u plavom dok ovog drugig oborih, takodjer me nije vidio.

    Jucer sam ojednu partijuo digram bezveze, tanak loot ali zavrsim drugi sa 6 killova. Pregazim #3 ili #4 lika jeepom. Na kraju zavrsim na plazi k'o na dlanu i lik me oneshotuje karabinom..
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Vaulting is coming PlayerUnknown’s Battlegrounds test servers next week
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    O optimizaciji ni slova opet niti je na vidiku. Rekli su nema patcheva vise do velikog patcha krajem godine a jucer opet bio. DayZ sinonim za losu optimizaciju odigrah ga ovih dana malo mnogo bolje ide mogu na 1440p igrati na high postavkama dok na 1080p imam zakucanih 60fps mozda u velikim gradovima malo spadne.
     
  17. Decerto

    Decerto Komšija

    ma pubg baca suplje,sto shroud kaze,nema sanse da ubace vaulting u ovako bugavoj igri. Lose sve zivo uradjeno,mozes skatati kroz zatvorene prozore sa sprint+jump+crouch bindom,a gdje je tek vaulting. Ja mislim da ce ljudi nac nacine da koriste ovaj vaulting da kroz zidove prolaze :D
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma bolje bi im bilo da optimizuju igru barem malo nego što ju bacaju na konzole..
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Rules of Optimization: Rule 1: Don't do it. Rule 2 (for experts only): Don't do it yet.