Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Pitanje, odakle skidate titlove? Jel ja nesto fulam ili, ali u zadnje vrijeme nesto slabo nalazim titlove za filmove i serije, recimo suits pratim, ali titlovi strasno kasne, da ne kazem da je davno izasla deseta epizoda, a titlova jos nema ni za devetu. Ista stvar je i sa filmovima, sta god hocu gledat nema titlova.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Imas BSplayer koji automatski ponudi titlove sa vise stranica. Mozes postaviti koje jezike hoces. Do sad je sve bilo.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    https://titlovi.com/

    ja odavde skidam
     
  4. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Imas i u VLC playeru, ako ga koristis, pogledaj meni gore u vrhu, ima negdje.

    Sent from my SM-T230 using Tapatalk
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sinoc konacno dovrsih posljednju epizodu Westworld-a... top serija. Malo mi je zao krajnjeg ishoda ali su spucali dobar temelj za drugu sezonu.
     
  6. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Cudi me sto ne gledate preko Kodija serije, poprilicno su azurni streamovi, mada je nekad problem spojiti vanjski sajt za titlove, vazda neke errore baca, ali u sustini mozes i skinuti pa uplodati direktno titlove na odredjen video.
    Mislim da sma pregledao 80% serija sto valja haha, evo nedavno je izasla nova serija http://www.imdb.com/title/tt6470478/?ref_=nv_sr_1 " The Good Doctor", meni je top samo sto je tek krenula pa valja svake sedmice po jednu gledati epizodu. Tople preporuke !
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dao sam šansu Kodiju nekoliko puta i svaki put pomislim "j...š ovo, Netflix nije skup".
    Baš frustrirajuće iskustvo.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma nema teorije bez manuelnog skidanja gledati sve hoces i u dobroj kvaliteti cak i ako hoces platiti.
    Netflix je svakim danom sve siromasniji.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma jasta. Mada sam ja promijenio pristup, i sto se serija tice gledam tek kad zavrsi. Skinem lijepo sve u komadu i lagano.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Isto. I to sam kodi koristio par mjeseci, bilo je momenata da me prodje volja za filmom od silnog zajebavanja, a plus kvaliteta truba slike i zvuka.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Stranger Things ili Black Mirror? :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Black Mirror. Stranger Things mi je bila solidna do zadnje mozda dvije epizode. Kraj su smlatili da drugu sezonu i ne mislim gledati.

    Black Mirror je cista desetka.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Hajde da malo ohladimo oko piraterije, hvala na razumijevanju.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Enise jesi to otpustio tog lika što je postao za tebe pa ti opet počeo :D
     
    Esh likes this.
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Esh and lolak like this.
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Black mirror kida.
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    sta je sa tim mirrorom, neki horor ?
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Pogledaj prvu epizodu i samo ce ti se kazati. Svaka je epizoda za sebe.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Na petoj sam epizodi od deset.

    Mnogo dobra serija.

    Nisam znao da Fincher ima svoje prste u ovome, mada po izgledu dobro baca na film Zodiac koji je sam režirao.

    Tako da imamo konekciju u ovim novim serijama sa filmovima.

    Coen Brothers - Fargo film i serija
    David Fincher - Zodiac i Mindhunter