Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pogledao sam par prodavnica, niko ne prodaje ništa osim pisena pišljivog..
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Anker?
    Imas na aliexpressu official anker store, provjereno orginal.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da li će uopšte htjeti poslati u BiH? Znam da je bilo nešto oko baterija problem, ne znam da li to važi i za eksterne baterije..
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Meni bez problema islo
     
  6. Ninja

    Ninja Komšija

  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    apple "butt plug" :D
     
  8. Decerto

    Decerto Komšija

    metnes ga sebi i vibrira citavu klupu tako da svi osjete taj bass :D
     
  9. Ninja

    Ninja Komšija

    Čini mi se da bi to moglo funkcionisat. Treba probat.
     
  10. black

    black Komšija

    Ma ovaj Geekbench je smijesan, i7 7600u ima score od 9k a Ryzen 1800X 18k. Pogledas Cinebench R15 i7 7600u oko 350cb a Ryzen 1500cb.

    Sent from my SM-N930F using Tapatalk
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker



    Šta mislite o ovom videu? Sa moje strane, lik malo sere previše al, ima u nekim stvarima istine.

    Doduše, sigurnost i stabilnost apple-a je miljama od drugih uređaja..

    Stvarno fulaju od kako nema S.J.
     
  12. lolak

    lolak Aktivista

  13. Esh

    Esh HWB

    Izgleda da Face ID radi bolje nego što sam očekivao, ali da ipak može biti problema u zavisnosti od osvjetljenja..
     
  14. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ma ako mene pitate ovo je fail dizajn od 1000 dolara. Bezzeles dizajn koji ima deblje side bezele od klasicnog iphonea, wtf??!
    I ovaj klinac na sredini telefona su trebali izbaciti da bude kompletan display. Koliko iznad ima prostora mogao je i zvucnik i selfie camera stati, a ovu faceid skalameriju izbaciti i zamjeniti sa touchid na ledjima...
    U sustini, sve zamjerke koje imam su vezane za dizajn sto je apsurd jer apple inace ima top dizajn za svoje proizvode. Sve ostalo je top, posebno video snimanje i stabilizacija uz a11 koji je 2 godine ispred konkurencije.
    Kad se stabilizuju cijene, obicnu osmicu zaganjati...ovo ostalo je porez na budale :)

    Sent from my MI 5s using Tapatalk
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Danas na Facebooku vidim da Blic.net prodaje iPhone 8 64 GB za 1625 KM bez ugovora.

    Što se tiče dizajna, da, čudno je, a posebno će biti čudno onima koji često gledaju video u full-screenu. Danas je izašao i neki intervju gdje se kao tvrdi da Touch ID ispod ekrana ili na poleđini nikad nije ni bio opcija...
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Kako radi ovaj face ID vjerovatno je duže vrijeme u developmentu, ubiše ljudi 3.5mm jack prošle godine, a ove fingerprint reader.

    Jedino ovaj OLED ima da gori na ovim statičkim dijelovima taman kod ovog ureza.
     
  17. kvaju

    kvaju Komšija

    Ja cu svoj 7+ rjesiti uskoro, i uzeti u hr 8+, uz povrat poreza necu uopce mnogo nadodati.
     
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Prakticno isti telefon
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Al fkt ne vidim svrhu zbog koje bi mjenjao telefon..
     
  20. zhady100

    zhady100 Aktivista

    I ja bih zamijenio 7+ rado da imam za bolje. 8+ nije vrijedan zamjene jer je skoro isti mob, osim sto je obucen u staklo pa je s tim i osjetljiviji. Onu frazu da su koristili najjace staklo do sad komotno zaebat jer od toga nema nista. Samo bih dobio skoro isti mob koji je osjetljiviji na udar na jednoj strani vise (nazad) a ovako samo trebam cuvati prednju stranu. X mi se ne svidja, pogotovo ono ispupceno crno sranje na vrhu ekrana...


    Sent from my iPhone using Tapatalk