Fortnite (Battle Royale)

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Sep 29, 2017.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Fortnite Battle Royale je bio kao mod, sada ga mozes skinuti kao besplatnu igru. Imaju neke druge modove koje prodaju.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo i ja sam pokrenuo da skine ovu igru...besplatnu
    pa da probam ,mozda bude i zabavno
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Ko igra na PC ostavite nickove :)
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    prvo da skinem igru,probam i vidim da li mi odgovara :D
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Yu-Suf-Oh
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    Cube88
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    zippoo87
    evo skinuo sam igru,sad cu malo da poigram

    edit
    moze li mi neko malo pojasniti sta je smisao ove igre...tacnije vidim da krampom rusim nesto i dobijam neke cigle i sta ti vec znam sta...sta sada da radim sa tim
    morao sam smanjiti detalje malo,jer mi steka na FHD rezoluciji
     
    Last edited: Oct 11, 2017
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    Pravis skroviste za endgame da bi duze prezivio ili pravis zaklon kada pucaju na tebe na otvorenom.
    Takodjer moze posluziti da dodjes do sakrivenih loot chests od kojih dobijes oruzje i municiju jer su vecinom na nepristupacnim mjestima pa moras stepenice graditi
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni je ovo sranje
    prvo,predugo traje startanje runde...oko 2 minute
    onda tesko naci oruzje...a i kada nadjes,neko sa sacmarom te strese jednim metkom a ti rafalaj puskom do mile volje
    brisem ovo sa kompa...nije ovo igra za mene
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jesi pomislio da je možda do tebe? :)
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nikad se skoro ne ceka pune 2min. Cim se server napuni (sto je u vecini slucaja u prvih 10sec), ono smanji odbrojavanje na 15 sec i krece igra.

    Nije tesko naci oruzje, samo moras znati gdje skociti, i gdje su dobra mjesta za loot. U gradu ces uvijek naci hrpu oruzja bez po' muke, ali tu je i najveca lokacija igraca. Kuce koje su razbacane po citavoj mapi, isto znaju dati dobra oruzja. Mada uvijek slusaj da cujes chestove, koji uvijek dadnu neko oruzje, a cesto i prilicno dobro.

    Pump action sacma, uz bolt action snajper su jedine dvije puske koje mogu one shot u tijelo. Ti mora da si imao bijeli assault, ili jos gore bijeli SMG, sa kojim moras lika pogoditi u tijelo 8-9 puta jer pravi mal damage po metku, pa si mal damge pravio. Oruzja u Fortnite su ti klasifikovana po bojama: najlosija su bijela, pa zelena, plava, ljubicasta, i onda legendary zlatna. Sto imas bolju boju, imas i jace oruzje. Npr sa plavom Scoped Assault puskom, mozes oboriti covjeka iz 3 hitca. Isto tako i sa Scar H. Headshoti daju bonuse sa svim oruzjima.

    Malo nauci igru prvo, pa ces vidjeti da je puno zabavnija nego mislis. Gradnja je veoma korisna. Pogotovo u defanzivne svrhe. Igramo neki dan Squads, i ostane 20 ljudi na kraju, mi odemo na sredinu trenutne zone, i sa metalom izgradimo tvrdjavu 4 sa 4 bloka u igri. Pa unutar tih zidina dignemo jos jedne zidine, tako da smo imali double layer odbranu. Dignemo na 2 sprata. Svi se na nas fokusirali, ma ubijaju sa RPG, granade launcherima, ali opet na kraju pobjedimo, jer su svi morali ici prema nama posto smo mi u sredini kruga, a porusili smo sve okolo da nemaju cover. :D
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma nemam ja toliko zivaca...naletim na neku obicnu pusku,nisam ni znao to po bojama da igra ulogu
    uglavnom me odmah roknu i onda ponovo ide ucitavanje svega...kod mene traje po 2 minute...mozda nije bilo previse igraca
    u 2 minute mislim i na vrijeme dok skocis i cekas da sletis
    onda nije mi jasno ni ono na pocetku runde sto bude...onih 30 sekundi...kao neki warm up,ne kontam
    uglavnom vec sam ja obrisao ovo cudo ,jos sinoc :D
     
  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa dobro, igra je takva da se definitivno nece svima svidjeti ;)
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    lolak likes this.
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo ja upravo instalirao, simplyowning je nick, bice patnja prvih par dok ne vidim na cemu sam.
     
  17. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Je li zahtjevna igra? Moj PC je 7-8 godina star :D hd5750 grafa 15-750 cpu i 4gb rama
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Nista posebno mislim da ce moci na low ili medium jer je cartoonist grafika, drzi draw distance na max radi spotinga. Postavi nick pa da igramo duo/squad.
     
    Last edited: Oct 21, 2017
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja i brat picimo redovno, cak smo pobijedili koju Duo. Cesto zavrsimo medju zadnjih 4-6 ali eto samo jedna dvije pobjede. Ima gore nick, pa ako dodate mozemo opaliti koju u Squadu. Do sad nisam igrao sa dobrim squadom nikako, sve nesto neorganizovano. mi na TS-u pricamo pa je dosta lakse duo pobijediti.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sa rajom samo derem sguads. Imamo nekih 40ak pobjeda do sada.