Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisam ga jos provozao. Uslikam cockpit kad budem.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel to taj?[​IMG]
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je to. Sve vidis
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Tomahawk za daily... a GTI, za zavrsetak svih Stage 5. Krenulo me. :D[​IMG][​IMG]
     
  5. lolak

    lolak Aktivista

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    150e u Gamestopu Thrustmaster T150. Smijesno koliko je tehnika jeftinija u Njemackoj nego kod nas.
     
  7. black

    black Komšija

    Ima igraonica u Vogosci sa PS VR, samo nez imaju li GT.

    Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne znam što se žale ljudi na gamestop.. kad god odem negdje vani, u GS nađem vrhunske igre za manje od 5e.. zadnji put uzeo 3-4 PS4 naslova po 4 eura.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zato sto su u Americi poznati po pljackanju igraca. Uglavnom na trade in stvarima. Otkupne cijene su im kriminalne. Isto tako skoro da nikad nemaju neki 'wow' deal na igricama. Ne znam kad sam zadnji put kod njih sta uzeo. Daleko najbolji za igrice u Americi je sad BestBuy, sa svojim 'GamersClubUnited' clanarinom od 20$ za 2 godine, a imas 20% off na sve igre, pre order ili ne, plus skoro sve pre order igre dodju sa 10$ kreditom koji mozes potrositi na druge igre onda. Tu su jos GameFly, Amazon, redbox, newegg ... po meni svi su daleko ispred gamestopa, koji nebi me cudilo da ga zatrefi sudbina Blockbustera.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Lvl 20 dostignut. Sto znaci arcade Nordschleife otkljucan. 13km staza, i bezbroj sati utroseni na istu, here I come. :D
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nov Destiny 2 45e za PS4. Baa imaju finih ponuda. Gran Turismo je 65e najjeftiniji ovamo iz nekog razloga. To je vec pljacka :D ali cini mi se da su nove AAA igre 70e... Lijepi USA acc
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je NoS uvijek bila jedna od mržih staza, koju god simulaciju da sam igrao.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Meni je Nordschleife merak sa starim prototipovima tipa Ferrari F50 GT ili 333SP, Porsche 962, Mazda 787B.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobio od GT poklon za rodjendan. Brizljivo od njih. :)[​IMG]
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Nordschleife kad stavis cloudy vrijeme izgleda nevjerovatno, pogotovo kad gledas replay, u par navrata sam kontao jel ovo moj replay ili kakav pravi snimak. Svaka im cast!

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja jos nisam odigrao Nordschleife. Od kako nagura na 20 rang, zauzet, nisam trke odvezao. :(
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Probaj onog Tomahawka na Nordschleife, ide po 500 na sat haha
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ah ti majke hahaha nisam znao. Pa vise bi u zelenilu bio nego na stazi hahaha Morat cu testirat. :D
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Pelikan likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nice.

    Ja sam napokon odvezao Nordschleife. Ljepota. Mada moram priznati da mi je i Alsace - Village, super staza. Pogotovo mi je zabavno voziti Stage 6 - 8 challenge na toj stazi. 15 krugova maraton. Do sada mi je rekord 31:28min. Testirao sam malo i gume. Soft, odlican grip. Puno bolje kocenje, i ulasci sa vecim brzinama u krivine, ali se trose haos brzo. Mozes odvest 2, max 3 kruga sa njima. Vec u 3cem krugu pocnes letat na sve strane. I medium se prebzo trose, tako da bas i jeste najbolji izbor hard gume kad su u pitanje ove maraton trke. Sa njima imas stabilnost punih 5-6 krugova. Taman kad trebas i gorivo sipat. Soft, i medium samo ako voze se kakve kvalifikacije, pa brzi krug da jedan odradis. Definitivno se bolje vrijeme sa njima moze napraviti.

    Danasnji daily...[​IMG]