BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sta se desava kada hocu da promjenim paket sa Full na Net, a imam tablet kupljen preko mojeTv prije pola godine?
     
  3. lolak

    lolak Aktivista

    Mozes platiti penal / razliku..
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vidjet cu u ponedjeljak kolko je to, hvala.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Gdje naći cijenu poziva sa moja tv fiksnog telefona na mobilne mreže svih operatera u BiH? Njihova stranica ne pomaže, google ne pomaže. Nevjerovatno je da u skoro 2018. nemaju to jasno navedeno na stranici. Čak uopšte nemaju cjenovnik po uslugama, nego se mora skinuti neki PDF fajl za koji treba stručni tumač da ti sve to rastabiri :mad::confused:
     
  6. lolak

    lolak Aktivista

  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Našao sam to i napisao sam gore da ti treba tumač za to. Iz toga ja ne mogu nikakve korisne informacije izvući. Prosto nevjerovatno.
     
  8. lolak

    lolak Aktivista

    Jesi li probao nazvati informacije?
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nisam to, koji im je broj?
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    U cjenovniku pronađi stavku pod rednim brojem 1.1.1.3.1. (tačnije 1.1.1.3.1.4.)
     
    Last edited: Nov 15, 2017
    zoi likes this.
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hvala ti, to je to. Rekoh ja da treba stručni tumač - 1.1.1.3.1.4. :eek:
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Haha pa tako je kad imaju zilion nekakvih usluga. Nije lako ni ovima na šalteru :D cjenovnik ko knjiga jbt haha
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koristi li ko internet na MojaTV Full + paket 1? Koju brzinu imate? Je li stabilno?
     
  14. Almir

    Almir Komšija

    kod mene nikad problema

    Sent from my NOTE 8 using Tapatalk
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koliko sam upratio ti si iz Sarajeva? Koju brzinu imaš? Najbitnija mi je stabilnost, a nakon tog brzina. Sjećam se da je stihoklepac govorio da ovi sa paketom 1 što zvanično dobijaju 30/2 da idu i do 50 Mb/s ako im je dobra parica.
     
  16. Almir

    Almir Komšija

    ne ja sam tuzla, net je kod mene konstantno [​IMG]
    moja tv isto radi perfektno na 2 resivera

    Jedino što bi na telemahu za iste pare imao dosta brži net
     
    zoi likes this.
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hvala na informacijama. Kad bih mogao naći nekog iz Zenice sa sličnom postavkom valjalo bi :) Ima li kakve naznake da Telecom poveća ovaj upload? Malo mi je ovo.
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    U Zenici na skoro svim lokacijama možeš dobiti taj paket.
     
    zoi likes this.
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hvala na informacijama. Imaš li kakvih insiderskih informacija za povećanje uploada?
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Je li jos neko ima problema sa rtl hrvatska ovih dana? Ne znam je li jos koji kanal zeza, nisam primjetio, ali na ovom je samo onaj fol no video. Restart routera i settopbox-a ne pomaze.

    Sent from my 6045K using Tapatalk