Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    I dodjes na carinu pa te papak iz donjih pizdica opali 300-500km carine pa pdv, nema te na mapi,
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Papak što izvrši zakonsku proceduru:rolleyes:
     
  3. Almir

    Almir Komšija

    tamo negdje u zemlji od čokolade i mermelade ljudi imaju bolji keš a jeftini tv od nas, to je poenta a ne u tom papku sa carine, koji ti može valjati ili ne, ak te pusti onda je ljudina ak te ne pusti onda je ppk ;)

    a sad je pitanje koji nas papci deru...
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Ocito nisi nikad nista uvozio dok tako pricas, papak negleda racun, ima svoju skalu, to je za njega satelit, ili sl pa ti opali 5x vecu carinu od one koju bi trebao prema cijeni, nelupetaj nesto sto neznas.
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam ganjao TV neka 2-3 mjeseca i najbolje ponude su bile u domodu i tehnomagu to imas na TK.

    Ostale radnje sto sam pratio su bile skuplje, cijene variraju za isti model i po 500km.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Domod je ok ako plaćaš u kešu.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ekipa, hajde da spustimo tenzije. Svi smo raja na forumu i nema potrebe za upotrebom pogrdnih riječi. Priču oko carina, zakona, države i svega smo ispričali više puta pa bih zamolio dalje da ovdje pričamo o dobrim televizorima.
     
    Eldorado, donjapa and zoi like this.
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ima li kakvih preporuka, sta je best-buy da se gleda sad za crni petak i za bozicne praznike?

    Cijena do 1500e, cini mi se kao neki maksimum sto bi dao.

    Svrha: Utakmice, serije i filmovi. TV nije upaljen "u pozadini" tako da se nebi koristio pretjerano.

    Do sad sam uzimao TV-ove na snizenjima, oko 500-800e i nisam bas bio zadovoljan. Sta gledati?

    Edit: Naravno da se opali i PS4, ali prilicno rijetko.
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kako sam skontao,ti si negdje vani
    evo samsungova ponuda za black friday u USA,mozda ima sta slicno i po EU
    65 inca serija 8000 za 1300 dolara :D
    https://www.samsung.com/us/shop/all...7-1905-NA&MKM_MID=PDM35371&MKM_RID=0219467419
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Taj je kod nas 2200e :|

    Na njihovoj SE stranici trenutno nema nikakvih ponuda, ali nadati se da ce biti nesto dobro. Znaci da pratim seriju 8000 i vise?
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mozda ima nekih stranica u drzavi gdje zivis,koje prate desavanja oko black fridaya i nakon toga "mondey-a"...pa da vidis najbolje "dealove"
    ja pratim windowscentral.com i oni redovito izbacuju kada je nesto na dobrom snizenju,cak i kada nisu ovi dani kada su rasprodaje ali to je prvenstveno za USA i vecinom je ponuda preko amazona

    kod nas u BiH nema nista vrijedno spomena,tako da i ne pratim a i ne treba mi nista krupnije...sa tvom sam miran barem narednih 5 godina ,ako se ne pokvari a nadam se da nece :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kod nas nemaš jakih sniženja za praznike koji su kod nas "popularni" a to su vjerski praznici, kamo li da bude za ove američke praznike.
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja imam ks8000. Ima musica, ali slika je super.
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    E to vrijedi i pogledati i platiti.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ima stranica, nije problem pratiti, problem je znati sta je dobro za pratiti. Sta se preporucuje kao "odlican TV" i sl.
     
  17. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Vrlo jednostavno, oled.
     
    donjapa likes this.
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Upravo tako, jako jednostavan odgovor, samo cijena zeznuta ja sam se izuo 4800km, ali nije mi zao
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Obzirom da telefoni danas koštaju 2.500, to je OK cijena za dobar televizor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  20. JVC

    JVC Overclocker

    Slazem se, telefon ti ispadne, ili ti ga maznu pa si donji, tv je ipak u kuci, potrebnija stvar, ja za tv, receiver, zvucnike dam lovu, i to podobru tako sam uradio, a telefon mi je xiaomi MI max, i prezadovoljan sam, nepada mi napamet da ganjam nesto drugo, nekad jesam, ali dosao pameti.