Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije los ovaj novi nfs, jest da je glupava fizika al nekako zarazna :D
     
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Fiziku im ne zamjeram, NFS nije simulacija i nikada neće biti. Ali kao razbibriga je dobra igra. Odigrao sam i koju rundu multiplayer-a. Naravno prednost imaju oni koji vec imaju high end auta, ali je svejedno bilo na momente zanimljivo projuriti sa napucanim Golf S Paketom pored Aston Martina ili Nissana , HUMILIATING and PRICELESS :D
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kako se konkretno zove taj nfs? Da ga "potrazim" :)

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pay to win igra brate mili...
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    NFS Payback, zar ima narodna verzija? Predhodni nisu uspjeli hakovati.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    predhodni se pri pokretanju svaki put mora konektovat na ea server pa ne moze raditi u offline modu, ovaj zadnji moze :)
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kakva je grafika?
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobra, iznenadilo me kako je dobro implementiran taa, obicno zamuti sliku a ovdje je izgleda dodatno malo poostren pa nema zamucenja.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Super, gledat cu je na nekom snizenju,
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislim da je na PSN vec na snizenju.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Bit će do ljeta na EA i Origin Access ako ti se ne žuri i nemaš posebnu želju da je imaš u kolekciji.
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Imam zelju hhehe, ali nemam para, tek poslije nove.
    Telefon me isiso.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Maloprije skinem forzu7 demo da probam. Bas sam se zijanio,grafika je vrh. Dx12 sto nisam do sad probao. I ponasanje auta mi se svidja. Jedino $60 za najmrsaviju verziju mi se ne svidja. Bude li tu kakvih snizenja i mora li se kupiti bas preko winstore-a il ima jos nekih opcija za manje love?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima na Xboxu za manje love :D Ostalo je mrka kapa. A šta ti je mršavo u osnovnoj Forzi? Dobiješ preko 700 auta, tek nekolicina ti dođe u tim dodatnim packovima.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ne fali nista nego kosta ko kakav premium.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Javi se drm-u, on je kupio za par usd, nekakvi rusi ovo ono :)

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Amazon 40 eura digitalna verzija.
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    igra li ko DIRT 4 ?
    ja sinoc poceo i na prvu mi se svidjelo...
    iako igram preko gamepad-a,ni tako nije lose...sountrack je vrhunksi,igrivost je dobra...grafika bas nije na nivou prijasnjih DIRTova ali su staze bolje uradjene,kisa,bare,snijeg...sve to daje neku refleksiju,onda magla...magla je najjaca...bukvalno vozis napamet,slusajuci suvozacicu kako ti navigira
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja odigrao Evil within 2. Preporuka, odlicna igra, mislim da je nezasluženo zapostavljena u ovoj godini. Jedino da je linearna bila bi desetka. Sad ću wolfenstein 2, te vožnje mi se ne igraju bez volana, tacno ću opet morati kupit volan :D
     
    Last edited: Dec 3, 2017
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja probao wolfenstein 2 pa nesto mi ne lezi. Dobra je grafika al hodnici mi ne leze. Vise volim open world. Ghost Recon wildlands mi otkida. Forza7 isto kida od dobrote al sto velis bez volana nije to to. Morat cu nabaviti makar momu.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk