Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Instalisem zadnju verziju tapatalka, i sad me ovo sranje log out sa foruma konstantno. Ne samo sa ovog, nego i sa sportsport foruma. To su jedina dva foruma koja i pratim.
    Iritira pravo da se svaki put kad se vratim na forum, trazi da ponovo log in.

    Neko zna soluciju kako ovo rijesiti? Gledao sam u postavkama tapatalka, ne vidim da ima neka opcija koja bi me drzala logiranog konstanto.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Tapatalk je poprilično problematičan.. Kao i većina drugih servisa, krenuli su sa besplatnim opcijama, pa te onda polako tjeraju da pređeš na neku pretplatu. Uglavnom, na forumu je instalirana zadnja verzija plugina, Tapatalk sa administracijske strane ne prijavljuje nikakve greške, a nisam imao ni spomenuti problem sa automatskom odjavom (iOS). Povrh svega, na sportsport i ovdje su instalirane različite forum aplikacije.

    U tom smislu, jedino da po starinski, prvo ideš na Settings - Clear cache u aplikaciji pa probaš ponovo. Ako ne pomaże, ukloniš aplikaciju, restartuješ telefon, promijeniš lozinku na forumu, preuzmeš ponovo aplikaciju te provjeriš da li se situacija popravila..
     
    Last edited: Sep 3, 2017
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja sam imao problema takodjer sa odjavljivanjem prije na ss.ba i na jos jednom forumu.

    Taj je problem cudesno nestao. Sada sve ok radi, ja bih rekao da je do tapatalka.

    Uradi sto ti je Enis rekao, i skini app sa apkmirror i vidi da li i dalje imas problema.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Probam te prijedloge. Do sada na ovom tabletu nikad nisam imao problema nikakvih sa Tapatalk. Instalisem neki dan novu verziju, i onda konstantno me log out sa oba foruma..
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Samo jedan kratak info za one koji ne znaju za tzv. profile posts. Kad odete na neciji profil pa upisete poruku, to je kao post na wall na facebooku, dakle public je, nije privatna poruka. Vidim da neki koriste kao privatne poruke, a zapravo moze procitati svako :)
     
    Esh likes this.
  6. Esh

    Esh HWB

    Da, primijetio sam i ja to, morat ću preko vikenda napraviti jedan kratki how-to s novom forum aplikacijom, pošto ima još par zgodnih stvari koje se rijetko koriste, tipa 2FA.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel' vama radi 'participated' tab na tapatalku? Meni ne osvježava postove kako treba.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Meni radi ok. Mozda te buni sto navodi zadnje osvjezene teme (bilo ciji post) u kojima si učestvovao, a ne u redoslijedu tvojih zadnjih postova?

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne navodi mi teme u kojima sam zadnjih mjeseci učestvovao uopšte.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Nova verzija foruma + Tapatalka je up.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Tapatalk vidim nova ikona foruma, i poplavilo mi :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Plavo mi zaglavlje foruma. A participated tab i dalje ne radi kako treba.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Svima je poplavio a participated ne znam da je ikad radio na ovom forumu. Timeline radi i njega se drzim.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Unread je kod mene :)
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ej, kako se ovdje brisu poruke (ovo Conversations)?
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Deselect? Nekko mi nije bilo logično...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Sorry stao miš na deselect. Imas ovu gore prvu opciju: Leaving a conversation will remove it from your conversation list.
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Aha ok, hvala

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  20. heroic

    heroic Komšija

    Imam problem sa verifikacijom email adrese, u pitanju je @outlook.com adresa i nikako da mi stigne confirmation email, pokusao sam vise puta, klikao i na kraju stavio drugi (poslovni email) i proslo je uredno.