Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ovaj novi CoD i cod "dvica" koji kolega spominje osim tematike nemaju bas puno dodirnih tacaka koliko sam ja skontao raju koja ga igra (nisam igrao cod ww2 pa ne mogu tvrditi). U biti spominju male mape kao nedostatak i da je bez obzira sto je ww2 to opet isti onaj cod iz proteklih godina.

    BF1 opet ima svoju sirinu, nije los za igrati ali po meni samo u squad, solo nije bas previse privlacan, mislim moze se ali daleko ljepse kada imas ekipu.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nakanio sam se igrati Divinity 2 napokon, odabrao tactician tezinu iz koje ne mozes vratiti na manju tezinu tako da je svaka borba partija saha :D Odlicna igra, ali bih preporucio par modova, Let There Be Tooltips i Eternal Lockpick. Prvi pokaze sve iteme na zemlji, da ne bi ocoravio trazeci nesto, a drugi je infinite lockpick jer nema nista gore preci pola mape i skontas da nemas lockpick za chest, pa se vrati da kupis i vracaj nazad... Takodjer, Barter Master, da ne moras prebacivati sve iteme na lika koji ima najveci bartering, pa prodavati, nego mozes sa bilo kojeg i opet dobiti popust. Na isti fazon, samo persuasion, mod je Speechcraft. To su QoL modovi za duplo ugodnije iskustvo.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma ne bi kupovao niti jednu igru za konzolu.. fps na konzoli, bljak.

    Meni je BF1 zlo, strašna igra, uzbudljiva, ogromne mape, vozila, sniperi, puno igrača..

    COD dječija igra, mapa 5x5, letite ko bez glave i šicate se. 0 skill.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kakva je situacija sa serverima na BF1, ima li izbora za PC i jesu li prazni?
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Trenutno 23k pc igraca igra dok bf4 skoro 14k a bf1 izasao prije godinu i 2 mjeseca a bf4 preko 5 god. nuff said. Nisam upalio bf1 ima preko mjesec, servera ima sigurno moze se naci. Bas gledam za godinu i 2 mjeseca ja kao hardcore bf igrac ni sam ne znam kako sam natukao 500h u bf1 valjda sto sam u Njemackoj da sam u Bih ne bi imao 100h sve skupa. Pubg trenutno igra 2.3 miliona igraca dok ce peak za vikend otici debelo preko 3m... Bf1 je odavno mrtav i ovo je meni sigurno zadnji bf sto sam uzeo dok je dice glavni i novi cu uzeti jedino ako se nesto drasticno ne promijeni. Ja bukvalno nemam sta igrati niti me vuce, singleplayer ionako rijetko igram. Jedino dayz ako dozivim za svog zivota betu al i ta je igra umrla davnih dana. Na um mi padne uzet novi lapas i ps4 a pc i monitor prodat djaba skuplja prasinu :D
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Slabo je to, BF4 ni neigram vec dugo zato sto ima par servera koji su samo u odredjemim trenucima puni. Kontao uzeti BF1 al nista od toga, ne isplati se dati 30eura sto ce do ljeta biti gore nego BF4.
    Cekam novi, valjda ce biti ove godine.
     
  8. vutra

    vutra Komšija

    Neso and Esh like this.
  9. lolak

    lolak Aktivista

  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo prije 2020 teško.
     
  11. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ako na ovoj generaciji konzola izadje, dobro je.
     
    Vedo likes this.
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li ko igrao Assassin's Creed: Origins? Kakvi su utisci? Još od Revelationsa nisam prešao neku AC igru. Probao AC 3 i nije mi se svidio, probao Black Flag i nije mi se svidio, Syndicate nisam ni probavao pa me interesuje valja li ovaj dio čemu? Vidim recenzije su mahom dobre, ali eto opet me interesuje mišljenje igrača.
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma odlična igra, egipat fenomenalan, ja sam uzeo deluxe izdanje, nisam se pokajao sekunde.
     
    zoi likes this.
  14. Neso

    Neso Komšija

  15. Esh

    Esh HWB

    GTA k'o lektira za gamere svih uzrasta ;)
     
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nek su zaradili kad se sjetim sta sam sve vremena proveo igrajuci od GTA dok je bio u 2D-u pa onda ludila sa GTA 3 u 3D-u.
    I dan danas kad je dosadno moze se upaliti IV ili V dio i vozikati se :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa GTA V je postavio standarde što se tiče priče i prezentacije, po meni ljudi su rasturili. Inače ne volim te igre, petica je prvi GTA koji sam uspio završiti.
     
  18. parachuted9

    parachuted9 Novi član

    meni je veci uzitak bio vozikati se i raditi gluposti nego bilo kakve misije :)
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pa i prvi GTA je bio 3d samo bird view

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sjecam se gta 3, uzivao naprosto, ne sjecam se jesam li je svu presao sto se tice misija, ali u trici i vice cityu najvise sati trosio na vatrogasno vozilo i udaranje ostalih auta.

    Prije dvije i pol godine, poceo igrati ponovo gta 3 sp, ma nema sanse gubim se u gradu, nikako zapamtiti gdje se sta nalazi, dok prije mi to uopste nije predstavljalo problem.

    Sent from my E6653 using Tapatalk