Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas gledam, 3utools prijavljuje 96%, nesto malo preko 200 ciklusa punjenja. iPhone kupljen u februaru 2022.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma kontao ako je 4-5 stoja, hajd' da zamjenim mozda. Al sve preko je ludost.
     
    dino73n likes this.
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa meni svercer trazi 2000 za 14pmx.

    Elem Vedo ko ti je kriv sto nisi u US, tamo doplatis 300$ i novi dobijes
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne znam ni zasto bi mijenjao svake godine.
     
  5. nivla

    nivla Komšija

    procijenio mu telefon tako da ima zaradu ako pro max proda nekom 1500 a ekstra zaradu ako proda za 2000, koliko vidim na piku cijene su iznad 2000 za polovan 14 pro max tako da hladno ostavio prostora da zaradi 700-800 u preprodaji
    isto je tako cinjenica da ce taj preprodavac mnogo brze prodati taj 14 pro max za 2000 dok bi vedo kuburio mjesecima i mozda ubo 1700 jer ljudi vole “radnje”
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mnogo brate traže za slabiji telefon.
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    To ne da je smijesno, nego da ga posaljes u pm sto te vrijedja.
     
    p4ja likes this.
  8. selvin

    selvin Moderator

    Pa da je tvoj telefon nov, pa očekivati tu doplatu pa ok. Ali polovan, stariji model koji se moze kupiti za 2000 ili ispod, a novi je 3200-3300+. Dodatnih 500 traži da se ti ne bi patio već on :D Tako je i sa autima, zrtvujes par hiljada u zamjeni, ali imas odmah vozilo i ne gubis vrijeme u prodaji sa idiotima koji spamaju bezveze.

    Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Svaki iPhone na piku da išta valja ode za 5 minuta, samo spustiš cijenu za 100 KM od konkurencije, uslikaš dobre slike i puf. Nema patnje nikakve. Tako sam prodao par telefona.

    Ako već hoće neko da mijenja telefon.

    Gledajući sve ove falinke na internetu meni je 14 PM bolji telefon i ne znam čemu takva egzibicija.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas vala. Sve sto sam ikad prodavao od Apple (iPhone, iPad) se prodalo veoma brzo, za par dana.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. nivla

    nivla Komšija

    [​IMG]
    eto jeftinije nego kod nasih svercera da odes i vratis se na peljesac
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Prevara ko kuća.

    Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
     
    p4ja likes this.
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Kako skontati da li su neke apple airpods og ili ne?

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  14. nivla

    nivla Komšija

    cijena, osim ako ih neko nije klepio
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zato samo sa kutijom, mora se serijski broj poklapat. Serijski broj provjerit, spojit na iPhone, bice ocito kad je original.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. nivla

    nivla Komšija

    imaju sad ove kopije, sve pokaze ko da su prave airpod 2 pro, eno pun internet, cijena 100-120 a ima po 75

    nedavno sam tako neki shop iz gracanice pitao da mi pokazu gdje oficijelno ima u apple ponuda za neki punjac sto je navodno originalan i odgovorili mi da ne znaju

    evo gledam imaju jos fake proizvoda mimo tog punjaca https://olx.ba/profil/MobitelBA
     
    Last edited: Oct 3, 2023
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sto se tice cijene, i to je tesko uzeti. Komotno moze staviti veliku cijenu nekih fake sluski i da navuce takog nekog.

    Jer fakat kako bas skontati da je fejk?

    Evo ove, https://olx.ba/artikal/55430559/

    znaci i kutija i papiri ovi unutra i spojene kao airpods. Mislim 99,99% da su fejk, ali kako skontati stvarno koje su og?
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Provjeris apple garanciju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sa serijskim kodom koji se nalazi na kutiji?
     
  20. nivla

    nivla Komšija

    ovo je fake, puni oglasi