Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam isao na max sto zbog baterije sto zbog velicine radi vida. Jer bio sam u periodu zivota kad mi je vid poceo da slabi i razlika izmedju obicnog i max telefona cinila razliku. Sad sam vec u fazi gdje vise nema veze. Ne vidim ni na jednom bez naocala. Tako da cu slikedeci uzeti mali. Baterije su vec dovoljno dobre da i manji drzi dan bez problema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Reznor, Haker and dams82 like this.
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Sjećam se i ja kad sam nekad imao neki težak telefon pa spadala trenerka
    Sreća ima učkur da se sveže

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo drug kupio ultru pa je isprobavam malo :D[​IMG]

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kad vidim telefon od par milja u zastiti od 3KM moram apaurin popit.

    Odoh do apoteke....


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod mene je 5e sa Amazona, nema gdje nije ispadao i sve ok :D ne bih dao 30e za masku ni u ludilu
     
  6. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa dobro dino ti znas da tvoj telefon nije smece pa je normalno da zelis da ga upakujes u nesto premium :D
     
    Haker likes this.
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Moze se naci vrhunska maska i za 15 KM a i staklo.
    Nema potrebe za pretjerivanjem...malo ebay i sve ima za malo para
     
  8. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa ova je na ebay 3KM, zbog toga je i rekao :D
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    10km je ova Dino :D



    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    dino73n likes this.
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Izvalis 1000+.€ za telefon i stavis ga u gaće od par€ nije vise ni u pitanju zastita koliko unistavanje premium feelinga za koje si dao pare na prvom mjestu.

    Ne kazem da svako mora pratiti ono sto ja radim niti da je to najispravniji nacin ali svoj sam 13PM prije nepune 2god spakovao u MOUS masku Limitless 4.0 40€ i zaljepio FloLab staklo 20€ i evo ga i dan danas kao nov. I maska i staklo su lifetime warranty i staklo sam reklamirao jedno 4-5 puta do sad je zbog prirode svog posla potrosim oleophobic coat i ljudi mi posalju novo samo platim postarinu. Znaci staklo me do sad kosta 4-5€ i cijena pada i dalje.

    A s druge strane nagledao sam telefona pohabanih ivica od smetljarskih zastitnih maskica.

    PS
    Telefon je moj,kešom plaćen. Da koristim tuđi,mreza/ugovor ovo ono mozda bi i mene bolio đon.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Ja ne smijem ni napisat koliko sam platio maskicu
    Proglasit će me ludim

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

  13. dams82

    dams82 Komšija

  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma nisam tu uzeo, uzeo na ebay , al tu :)
    Ma kod nas ovdje deracina.
    Jos je staviuo na pik 90KM, javilo se 5 ljudi...tako da ima narod para itekako.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nisam znao da Mujo pravi ovako skupe maskice :D
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Ma i ja sam naručio na mous stranici, kod nas nema ništa premium, nemaju to kome prodat pa niko i ne nabavlja.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Gledao sam i te mous, kakva je ?
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Premium druže, ja imao na prošlom telefonu, kad se postavi to nigdje ne miče, a dihtuje da ne ulazi prašina, nema potrebe nikad čistit telefon iznutra, nakon dvije godine telefon kao nov, na ovim običnim uđe prašina i sav se izgrebe iznutra.
    Baška što mi je pao par puta i nema ni na maski trag, apsorbuje udarce nevjerovatno. Zato sam opet tu naručio, jest skupa, ali eto nisam joj našao jeftiniju alternativu.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ja to je to.
    Ja sam Speck presidio 2 nosao, nema micanja, jedva skinem.
    Ova Mujjo je kozna prva koju koznu koristim, bas jaka i premium. NMema dihtanja, i klick se cuje kad uklapas.. mada sigurno cu jos jednu nabaviti da mogu mjenjat.
    Naravno sve USA :D)
    Odakle si ti mous narucio, direktno od njih ?
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Ma da, direktno sa njihove stranice, dobije se u startu rabat 10%, a kasnije i više.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk