P: Akcija Ryzen 7 5800x, Ryzen 7 5700x, Ryzen 5 5600x

Discussion in 'Računari i komponente' started by Hercegovacc, Mar 17, 2024.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Na prodaju :
    1. AMD Ryzen 7 5800X 16x3.8-4.7GHz AM4 Box - 350 KM

    2. AMD Ryzen 7 5700X 16x3.4-4.6GHz AM4 - 280 KM

    3. AMD Ryzen 5 5600X 12x3.7-4.6GHz - 200 KM

    Sve komponente su nove sa garancijom
    Lokacija : Sarajevo
     
  2. iPlay

    iPlay Komšija

    Ti meni prošle sedmice ponudi 5700X za 450 KM? :eek:
     
    Last edited: Mar 17, 2024
  3. Sebirad

    Sebirad Novi član

    Sad mu je na akciji ne diktira jbg on trzistem, treba ovo iskoristiti kome treba top ponuda
     
    Hercegovacc likes this.
  4. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Da bas tako, da mogu jeftinije i ponudio bih, i taj sto sam ti nudio za 450 otisao je za 430 kolegi drugom na kraju, a ovaj sad je drugi jutros nabavljen povoljno.
    Btw ryzen 5 5600x prodan
     
  5. iPlay

    iPlay Komšija

    Trenutno na OLX ima 7 ponuda 5700X za 350 KM od "provjerenih" dobavljača. Zašto bi neko platio 430 KM kada može 350 KM?

    btw. može li se javiti kolega koji je kupio taj 5700X? Zanima me kod koga je garancija i račun.

    PS. Brzo ti proda taj 5600X. Imaš li možda OLX profil da pogledamo ponudu?
     
  6. Sebirad

    Sebirad Novi član

    Zar ti je duzan govoriti sta kome prodaje, ne pita ni on tebe kad ujutru seres, a vidim da seres pocesto , pusti lika nek prodaje , ima domacu garanciju. Naleti akcija spusti cijenu
     
  7. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    I play Dosadan si lik druze ,peglas previse, prvo si me peglao za onaj monitor gigabyte m32q, kao skupo ti , sad ti smeta sto je nesta ispod cijene , ako nemas para da uzmes ili ne zelis ili ti ne treba lijepo zaobidji a nemoj se pravit pametan i peglat narod. A kolega neka se javi ako zeli svakako. Sto se tice olx profila i racuna i garancije sve sam.ti lijepo pojasnio kada si.me peglao za monitor, da ne prodajem na olx a garancija je u comtrade, ne znam koji klinac zelis ako neces kupiti
     
  8. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Bas tako , sta ga boli briga ko kome sta prodaje... naporan lik samo kuka skupo mu a nista ne uzima, kad mu sta ponudis hoce sve 200 km ispod cjene, pa evo i kad mu ponudis ispod cijene zaista opet mu ne valja, od takvih nikad musterije samo treba zaobic u sirokom luku
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @Sebirad i @Hercegovacc , jeste vi neka firma/prodavnica? Vidim da cesto imate oglase nove robe?
     
    aNaToMiC ! likes this.
  10. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Nisam firma, sklapam konfiguracije povremeno, vise iz ljubavi prema racunarima, kao dodatni posao mi dodje
     
  11. Sebirad

    Sebirad Novi član

    Kupujem novo , pretezno zamjene radim i u zamjeni je skuplje , bosanski mentalizam ubijam to metodom
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Svi mi volimo racunare, zato i jesmo tu na forumu, samo sto nam ne osvane svako malo nova komponenta sa garancijom na oglasima... Uglavnom se prodaje polovna roba ispod cijene.

    Nemam nista protiv sto prodajete (iako je broj vasih oglasa vec protiv pravila foruma), samo nemojte vrijedjati clanove, a neki su tu, kao iPlay, skoro 20 godina pa razmislite koliko je tim clanovima godina.
     
  13. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Ma sve pet nemam zaista nista ni protiv koga, ali isto tako necu dozvoliti nikome da me omalovazava i vrijedja, napao me lik bez ikakve potrebe, da se ja njemu moram pravdat kome sta prodajem itd...ako vec ne zelis kupiti zaobidji bez provokacija... znam da se prodaje polovna roba ali nije valjda zabranjeno novo prodavati... znam i da ima clanova koji su po 20 godina tu , i sam sam prvi put ovdje dosao tamo nekad 2009 i bio aktivan do 2013, i nisam onda vise ulazio sve ove godine , onda sam izgubio sifru starog maila i profila tako da sam morao napraviti novi tek skoro a pisao sam i o tome na podrsci... stalo mi je kao i svima nama da se ovaj forum odrzi, evo neki dan kad je server pao koliko vidim jedini sam poduzeo da se rjesi problem i dosao nekako jedva do Jusufa i Enisa koji je rjesio problem
     
    zippoo likes this.
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Morate ipak malo da razumijete starije kolege, ovo je zatvoren krug ljudi i tu se svi manje više znamo. Vas dvojica ili trojica ste se pojavili niotkud sa brdom novih oglasa koji imaju škakljivu cijenu i nestaju u par sati.
     
  15. Sebirad

    Sebirad Novi član

    Upravo zato sto je mali krug ljudi i ja i ovaj Hercegovac smo iz Sarajeva, do duse lika i ne znam jucer samo stao u zastitu jer Aldine to sto je neko stariji ne znaci da moze srati po meni ili nekom drugom...
    Previse brzo se sve ovo prodalo ,da je neko bio nezadovoljan napisao bi lopovi jel prevaranti?
    Ja do duse pik profil imam vec dugo i sklapam konfiguracije ,ovdje jesam novi al ovdje sto sam i bezobrazluka vidio nisam nigdje al et svak zna svoje...
    Uostalom svi imate sansu ko misli da je neko prevarant popit kafu i vidjeti sta prodajemo
    I sa ovim cijenama sto ja nudim ili Hercegovac trebate biti sretni...
     
  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Jbg kvarimo oglas, ali opet ovo je jedna manja zajednica a ne market poput olxa
     
  17. Sebirad

    Sebirad Novi član

    Istina al za ne daj Boze sklopio sam 11 racunara sa 4090 grafikom i i9 13 i 14 gen high end racunari, uvijek ko i treba pomoc mogu predloziti komponente koje se isplate( koje nisu isplative , koje su skupe a ne valjaju)
    Gledate sve u negativnom smislu , to hoce li Hercegovac zaraditi 30-50 km na procesoru ne igra ulogu al ako ce neko dobiti procesor s garancijom iz Comtrade i prpcesof za 600 km ne moze bolje
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jedno pitanje, da li se izdaje račun uz kupovinu?
     
  19. kvaju

    kvaju Komšija

    moze li nickname starog profila ako nije problem?
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ljudi su u pravu 100%
    Svidja ti se kupiš, ne svidja NE KOMENTARISES, tražiš dalje i cao. Cuj traži kome je prodao haha

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
Thread Status:
Not open for further replies.