Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam baš nedavno uzeo A54 kao poklon. Stvarno je dobar telefon, osoba prezadovoljna.

    Vjeruj da je i kamera odlična, pogotovo za društvene mreže.
     
  2. iPlay

    iPlay Komšija

    Kod mene supruga ima A54, a sin A53. Zato i preporuka za A54. Baterija je solina/dobra, kamera odlična, duži period update, display top i sve radi kako treba. Ljepši UI (nova verzija 6).

    Xiaomi ne bi preporučio. Imali smo 2 u kući i oba su imala neki bug. Jedan je gubio mrežu od kako je otpakovan, a drugi je dobio jedan veći update i to je bilo to. Nako nekog vremena i je i on počeo gubiti mrežu. Zamjena SIM kartice nije riješila problem. Rješenje je bilo da se prebaci u drugi SIM slot što je nigdje veze.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni baka ima a34 super uredjaj za nekog ko se ne zamara glupostima. A54 može biti samo još bolji. Kamera na ovom A34 je sasvim zadovoljavajuća, pretpostavljam da je na a54 još malo bolja.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa taj telefon je top,ali izlazi iz budzeta,jer su 700+ KM
    Najbolja mu je opcija A54 trenutno...opala mu je cijena,jer je vec u prodaji i A55 a telefon kompletan,ima sve sto treba svim korisnicima...jako je brz,svako malo ga cackam,bas dobar telefon.
    A ja evo opet promijenio telefon,opet Xiaomi model i evo opet radi kao doxa :D
    Kako to kod vas ne radi,zeza,gubi mreze,steka,i sta sve necete napisati,mene to zivo zanima :D

    Jos sam sada uzeo slabiji telefon nego sam imao i osim u nijansu sporijem otvaranju svega u odnosu na Xiaomi 11T,sve radi odlicno i brzo.
    Ovo mi je jedno 5-6-7 Xiaomi model koji licno koristim na duze staze i sve odlicno.
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Hvala raja puno na super preporukama! Ce da bude neki od Samsunga :D
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kupio sam Fontele. Upgrade sa Note 10 pro na Samsung S22 Ultra vrlo malo korišten.
    Vrijedi ovaj upgrade. Ima li kakvih preporuka za korištenje.
    Kakvu zaštitu ekrana preporucujete, vidim u IQ mobile neku reklamu za folije?
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Na taj zakrivljeni ekran jedino da stavis hidro gel...15 KM
     
    Last edited: Apr 10, 2024