Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Odgledao Halo ja na kraju.

    Ne znam sta bih stvarno rekao. U globalu moze proci, serija snimana za ljude koji pojma nemaju o Halo universu. Fanovi ce se razocarati

    I sad cekati dvije godine za trecu sezonu. Blagodat danasnjeg vremena sa novim serijama.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kao neko kome su Fallout igre uzasno dosadne, serija je solidna 7/10. Fino od Amazona da su cijelu sezonu izbacili, sto je neobicno od njih.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Shogun 8.5/10. Zavrsila sezona nedavno (ne zna se hoce li biti vise). Serija je smjestena 1600. godine u Japanu. Mjesavina fikcije i stvarnih dogadjaja. Gluma je odlicna i na Japanskom u vecini.
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Gleda li neko baby reindeer? Ja počeo, ali nekako mi ne drži baš pažnju, supruzi se baš sviđa...

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Evo godina kako nisam odgledao neku seriju...nesto ne znam ni sta bi gledao,to skroz slabo i pratim.
    Nekako se ne mogu natjerati da potrosim 10ak sati na to,iako sam preko zime po kuci
     
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mi pogledali predobra je

    Sent from my galaxy s23
     
    dams82 likes this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    I meni je bezveze, još kako se pojavio ovaj transvesit, gasi sranje

    Btw bolji docu na temu sto puta

    https://m.imdb.com/title/tt30852970/

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Last edited: May 2, 2024 at 7:14 PM
  9. dams82

    dams82 Komšija

    To su već averzije... Priča je istinita, nažalost neki ljudi mentalno nisu dobro, a žive među nama... Ja se ipak njemu divim da je sve to mogao napisati i odglumiti...

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk