Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. kio

    kio Komšija

    Kerbal Space program :D 'ce da budem austromat :D
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam je nikada zaigrao. Plašim se da krade vrijeme..

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. kio

    kio Komšija

    Isto mislimo, ponekada zaigrati a i nesto nauciti :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. kio

    kio Komšija

    Ono, pocnes kao civilizaciju sto igras. Jos jedan move...
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Slabo, nisam igrao preko pola godine :)
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hvala vutra još jednom za kod. Super sve.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    kio - Ja sam zbog toga batalio Paradox Interactive igre.
     
  8. kio

    kio Komšija

    Ma nisam na kraju ni ja uzeo. Shvatio sam da nemam vremena za to, a dosadilo mi gomilati igrice za koje nemam vremena. :)
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  10. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Na HumbleBundleu trenutno je Assassins Creed ponuda za jeftine pare.

    Link.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Krenem kupit i vidim da je platforma uplay.. zajebi to.
     
  12. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    jamio sam mass effect 2...pitanje je samo da li cu ga zaigrati ikada :D
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    DiRT Showdown free na humble bundle.
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Imam pristup zatvorenoj BETA-i za "For Honor" igru i mogu poslati invite za dodatne ljude. Ako neko želi da proba neka se javi i ostavi ili pošalje PP svoj UBISOFT nikname.

    Igrao sam je malo jučer, jako zanimljiv koncept, naročito borbe su interesantne, mada su animacije pokreta mogle biti malo bolje odrađene. Grafika je vrhunska. Preporučujem igranje XBOX kontrolerom.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni se ne svidja random luck sistem za otkljucavanje opreme u For Honor, a i ostalim igrama sa takvim sistemom. U PvP, dijelu igre taj progression sistem opreme, nema sta da trazi. To se stavi unlock sistem, skupi toliko xp, da bi dobio taj dio opreme, i to je to. To sam mrzio i u Destiniju, sa raids, jer neki ljudi u 1 raidu dobiju svega dobrog, dok neki odigraju 15 raidova i dobiju zesce sranje u svakoj partiji. :D I zbog toga cu lagano zaobic ovu igru, i uzet je kad bude na nekom finom snizenju, radi SP.
     
  17. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Suštinski se slažem sa tobom. Ovaj sistem otključavanja opreme je klasični grind sistem te će igra nakon nekog vremena postati jako repetitivna. Plus, što će vrlo brzo bombardovati DLC-ovima gdje će nuditi nove mape i novu opremu za novu grind. Ne vrijedi ovu igru kupiti za ove pare novu.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Akcijska ponuda igara

    Ma da. Sjecam se koliko sam puta morao preci jedan Destiny raid, da bi se samo dokopao jednog komada opreme, i kakvog oruzja. Cisti grajnd sistem. I ovo vuce na to. Ko ima srece taj dobije dobru opremu, i dominira sve. Imao sam vec srecu da duelisem sa likovima, koji koriste isti karakter kao ja, manji su lvl od mene, ali dobili bolju opremu, i ti im pera nemo's odbit. Ovakav sistem dodjele opreme, nije ujednacen, i nema mjesta u MP. Treba im sistem kao u BF, ima to i to oruzje, do dok nivoa trebas doci da ga otkljucas, toliko kilova za te i te unlocke ti treba za njih, i udri. Ovako jednostavno nije fer.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    U Destinyu oprema nije igrala ulogu za pvp. Mogao si komotno lvl1 karaktera uzeti i da dominiraš u pvp. Jedino ti je trebalo nekoliko lvl-a da skillove popuniš.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Grind na wowu je posebna priča.