All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Haker

    Haker Veteran foruma


    Dobro im izgleda ovaj kamion
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    fuck, bas ruzno fuj :(

    jesil imao neke zastite ?
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma ne vrijedi ništa prijatelju, previše znanja/opreme imaju. Svi su oni povezani sa murijom.. nadam se pozivu.
     
  4. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Naravno da su povezani, bas bi opstali deceniju da nemaju dobra ledja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Aldiine, znam da ne vrijedi nista, ali opet koju si zastitu imao ?

    Recimo kako statistike kazu Hudiniy zastita volana i zeder jos nije probijena?
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ta ce te zastita spasiti od sitnih kriminalaca, ovi sto su je odvukli su organizovani i vjerovatno naoruzani.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nebi da krašam temu, ali samo da se nadovežem na moj problem s gumom. Zamijenim danas prednju i zadnju lijevu (zadnje je vibrirala) i sad nikakvih problema do 135 kmh, tek tad se osjeti skroz malo vibracije.

    Pricao sam s ljudima koji se mali više bave automobilima i rekli su da nema potrebe za mijenjanjem, te da je vjerovatno guma veoma malo oštećena te pravi vibracije pri velikim brzinama. S tim da se većina vožnje svede na do 100kmh onda nema potrebe za zamjenom, a pregledali su gume i nisu primjećena oštećenja, još su odradili i balans tako da bi vidjeli da je nešto.

    Za sad tako, vidjećemo šta i kako kasnije.

    Kolegi sa ukradenim autom svu sreću. Najvjerovatnije ćeš ga dobiti nakon "poziva", ili možda najpametnije da ti u kafićima konobarima daš svoj broj telefona i kažeš šta tražiš i da hoceš da platiš. Ovako je jedan kolega prije 2g kad su mu ukrali opremu za paragliding u vrijednosti od 6000e. Sretno.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa ne bih bas rekao. Nema sitnih krimosa u kradji auta

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ima, i sitnih narkomancica usputnih lopova, i profi lopova.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sredih ono sto mi je "lupkalo"... selenski blok otisao bio, i usput neke sitnice sto me odavno nerviraju. Sajla od rucne mi je sljedeca za zamijeniti, i nazovem Motorex da vidim koliko je originalna kazu 2,100 KM lijeva i desna. Ja ne znam sad jesi li oni izgorili po glavu ili su mislili da mi treba promijeniti citav sistem (posto se radi o automatskoj rucnoj). Iduci vikend idem u BG i bezveze Googlam sajle za rucnu kad nadjem zamjenske u Beogradu za nekih 20ak eura obje. :D
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Motorex nije uvijek najjeftinije mjesto za kupovinu dijelova, kod mene je brava gepeka bila jeftinija u ovlastenom servisu nego kod njih. Kasnije sam skontao sta rade, narucili bi od ovlastenog servisa i cekao bih par dana dok im dodje pa prodali meni za 15-20 KM skuplje :D
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima li kod vas drugih prodavnica autodijelova? Kod nas ih ima još jedno 5-6 mimo Motorexa, možda i više.
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Njihov moto je da imaju sve (ili da nabave) što znači da će ispuniti želju kupca, a naravno neće to uraditi besplatno pa nabaviti dio po istoj cijeni, moraju staviti maržu. E sad postoje dijelovi koji je moguće nabaviti samo u ovlaštenim servisima i koji nemaju alternativu i ne mogu biti jeftiniji, plus dodaj na to maržu koju stavi motorex i eto rezultata. Oni ti nikad neće reći da nemaju dio, uvijek ćeš dobiti ponudu narudžbe ukoliko nema na lageru, a do tebe je da li ćeš kupiti ili ne...

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
  15. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Kamo meni uvijek kazu da nemaju dio :D
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sta ti ono vozis, Jeep Grand Cherokee? :)
     
  17. mobsterc

    mobsterc Overclocker

  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma znamali ukradenog auta sa ove dvije zastite nije zabiljezeno..

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bilo je price o tome ranije, ako mi ovdje nismo culi ne znaci da se nije desilo. I sta da imas sve moguce zastite i dodje ti covjek sa pistoljem i kaze daj kljuceve? :) Ili ga digne naprijed i odslepa? Zato ti kazem, dobro je imati zastitu za neke obicne lopove, ali ozbiljna organizovana mafija te prati danima prije nego odradi posao, i za njih nema prepreke.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozdrav raja. Moze li kakva preporuka za ceradu za auto? Da nije nesto preskupo :) Jetta 2. Auto vani pa stalno problem s ciscenjem sajbe na minusima :(

    Sent from my MI 3W using Tapatalk