Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Imaš YouTube live.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  3. Esh

    Esh HWB

    Dakle, iPhone 8 osim osvježenog hardvera ne nudi ništa novo. Idemo da vidimo X..
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    rekoše na prezentaciji ´the design is all new´
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nemoj tako, ima wireless charging :D
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobar je ovaj x, sredili su ga.
    Mogu mislit koliko će ga zacijeniti :D
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zato ce sad reci da ce stici u ogranicenim kolicinama, bice ga tesko nabaviti

    klasicni hype
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nmg vjerovati koliko je loša prezetancija, apple doslovno izmišlja toplu vodu.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fail što nema TouchID, barem sa stražnje strane. Inače super za čelični okvir, je**š aluminijum.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    hahaahahhahahaahahhaah, face id FAIL.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako radilo ovo prepoznavanje lica kako onda ne fali. Konačno su predstavili nešto za šta možeš reći da je novo.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Kako misliš da je novo? Pa na drugim platformama je već dugo prisutno.. A još svi znamo da ne radi.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mnogo više mi se sviđa ideja Iris scannera sa Lumie 950 nego facial recognition
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Mislim da je to otprilike ista priča.. Kad je pao demo, odmah sam se sjetio svoje demonstracije na istu temu. I kako je završila :D
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma glupost totalno. Nema glavnog odavno koji je davao prave ideje mislim na Steve Jobsa.

    Nije mi jasno sto su izbacili iphone 8 a preskocili 7s model.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mislim drugačiji izgled uredjaja, meni izgleda dobro. A zato kažem ako ovo prepoznavanje radilo.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Podržavam i ja redizajn, super mi izgleda, ali me vraćanje na upisivanje PIN-a baš vraća nekako unazad..
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nisu ga preskočili, predstavit će ga na drugoj prezentaciji. Ovo je anniversary bio, i zato su prezentirali X, (10god) pa usput 8 i 8 Plus.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    a ko ce kupiti iphone 8 pored ovog iphone x? I zasto sad iphone 10, zbog desetogodisnjice?
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    šta rekoše o displayu? jel oled ili ips? samo sam upratio retardiranu rezoluciju