Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel' se zajebavas ili sta?
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    Reci mu sutra i be done with it . :D
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    iPhone X availability

    The device that is likely to turn into the most coveted iPhone of all time will only go on pre-order on October 27.

    t will become available on November 3 in the following countries and territories: Andorra, Australia, Austria, Bahrain, Belgium, Bulgaria, Canada, China, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Greenland, Guernsey, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Kuwait, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Mexico, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Romania, Russia, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, UAE, the UK, the US and US Virgin Islands.


    iPhone 8 and iPhone 8 Plus availability

    These will both be up for pre-order on September 15. They will be released on September 22 in Australia, Austria, Belgium, Canada, China, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Ireland, Italy, Japan, Luxembourg, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Puerto Rico, Singapore, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, UAE, the UK, the US and US Virgin Islands.

    Then, on September 29 the duo will make it to Andorra, Bahrain, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Greece, Greenland, Guernsey, Hungary, Iceland, India, Isle of Man, Israel, Jersey, Kuwait, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Malta, Monaco, Poland, Qatar, Romania, Russia, Saudi Arabia, Slovakia and Slovenia.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Na zapadu ništa novo :)
     
  5. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Ma zajebavam se. Kad ce iris scanner izac za 7


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da se vratis unazad, ili skroz na home screen? kod n9 je swipe up i za multitasking, a ako se malo bolje zagledas, aplikacije imaju rounded ćoškove

    Baš je N9 u svoje vrijeme bila pravi nokia phone + imala je dobre temelje za buducnost, al Stephen Elop je drugacije mislio
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Od sentimenata i prošlosti se ne živi, ko hoće da podrži Nokiju ima novu seriju telefona.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam dvije N9 kuci. I MeegoOS je bio revolucija. Pa i double tap to wake je od njih krenuo.. Ima Nokia bruku materijala za tuziti, zato se nedavno Apple i nagodio sa njima, sumnjam da bi tako lako popustili da su imali kakvih sansi...

    Sent from my Lumia 950
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    Da, ios i android je pokupio i swipe na notifikaciju da udjes odmah u tu aplikaciju mislim, od meego takodjer.
    Neka nek kupe sve sta valja, meego je bio poseban, drago mi je vidjeti neke super korisne stvari od njega negdje drugo.
    Sto se tice samog eventa, meh, x je mocan, al preskup, mislim da ce za 3god bit 2000km kod nas :)
    8ca nekako neopazeno skroz prosla kod sve, dok se prvi put meni pojavila zelja da uzmem njihov sat.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    700e kazu sat... nekako mi je to malo previse :D
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno da je puno, gear S3 je 600lm
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nije 700, bez LTE-a 329$, sa LTE-om 399$. Opet puno.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Zanimljiva statistika bi bila uvid u korištenje Apple Watcha od strane vlasnika..
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    ako hoce dan da traje baterija :D statistika izgleda ovako /\________/\ :) ovi pikovi su da vide ujutro koliko je sati i koliko ima baterije i ovaj zadnji kad pisne da je empty :D
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dodje kao modni detalj i jos jedan notification screen :D
     
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kad bude u ponudi bhtelekoma 2450km sa pdv-om :D mislim na X model

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Haha, prije 2999, u EU je 1149 eura.
     
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Na mega 100 paketu 1999KM :D
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Za aktivne osobe je super stvar, samo meni to nije ni peti izbor pored garmina i fitbita.
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mah, treba čekati još da se kod nokije poslože neke stvari, ima tu još toga da se vrati od microsofta, ali neke patente su vratili, no moje mišljenje je da je Nokia 8 dobra kupovina u rangu flagshipa, a i cijena je pristojna, oko 500€




    sto mi se svidja kod novih iphonea, jeste 4k@60fps i fullhd slowmo @240fps