Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. lolak

    lolak Aktivista

    Me idu mi u glavu oni naslovi tj font u aplikacijama, isto da je ux u wordu radjen..
     
  3. lolak

    lolak Aktivista

  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma iskreno kad vidim da ljudi sa 6 predju na 7, ili sad sa 7 na 8, tačno mi bude žao istih. Doslovno isti telefoni, poboljšaju malo specs i deri miško.

    Doduše iPhone 8 ima neke novine, al ništa vrijedno kupovine ako već posjeduješ 7. X je druga priča.

    Usput, svaki apple uređaj može trajati bruku, odlično je optimizovan, al eto..
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni iOS11 radi dobro ako ne i bolje od 10. UI i animacije su savrseno glatke.

    Ne svidjaju mi se wifi zajebancije, paljenje bluetootha po povratku iz airplane-a iako je bio ugasen, nedostatak 3D touch multitaskinga (koji se vraca prema navodima iz Applea sa 11.0.1.)
     
  6. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Meni se bluetooth palio sam od sebe (ne znam kad i kako) iako nisam koristio Airplane mode. Znam samo da kad sjednem u auto, da mi se mob nakaci na multimedia sistem preko BT-a a znam da je bio ugasen. Provjerim Control Center kad ono BT upaljen :/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  8. lolak

    lolak Aktivista

  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Evo izbacili su iOS 11.0.1 koji kao popravlja neke bugove, ali interface na nekim stvarima ostade isti. Čekam i dalje novi update.
     
  12. lolak

    lolak Aktivista

    Ako se nekom ne pojavljuje 11.01, treba rebootat telefon pa opet provjeriti update.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni se ne pojavljuje, restartujem al opet nema.
     
  14. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Ja updateov’o na 11.01
    Ne vidim nikakvu razliku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Jesi li imao betu? Ako jesi, izbrisi beta profile.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nisam imao betu, kako cu sa Androidom imat :D:D:D
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Hehe, mene uzeo na foru, dobro, dobro :) Inače, ima sada i verzija 11.1 beta 1 za programere, pa bujrum.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Uze te Stevo lopatom, za snijeg :D :D hahaha
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Može neko preporučiti dobar powerbank, kvalitetan do 50km? Ne zanimaju me kinezi koji imaju 12k ili 20k mAh, nego nešto kvalitetno.
     
  20. mobsterc

    mobsterc Overclocker