Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ne vrijedi ajfon ni pola one N9 i 808PV :)
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Još od nexusa 4 mi nije jasno zasto stavljaju staklo. Odnosno, kako kupci to vide kao plus kada je vidno dizajnirano da ti se telefon brze syebe. A onda te apple natjera da platis 550$ za zamjenu koja kosta 20$ kod drugih. Get the fuck out of here. Ne kontam appl fanbojse.

     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tako i treba kad hipsteri odbijaju da stavljaju telefone u zaštitne oklope. Ne samo kada je Apple u pitanju, važi i za ostale brendove.
     
  6. Minx

    Minx Aktivista

    Nisam hipster i nije bas tema ali zelim da uzivam u mobitelu bez gume #punintended
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije isto kad skršiš telefon od 1200€. :D
    Doduše ja nosim 'gumu' i na ovom od 70€. :)
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Staklenim telefonima ne pomaze zaštita. Ja je imam na svom plastikaneru from day one, kao i tempered glass ali je mislim kolega sa ovog foruma imao zastitu na s8 i opet puko displej. Nije prvi put. Tu ti pomaze samo ona preklopna kao knjiga.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Koliko se sjećam, gornji i donji dio telefona nisu bili pokriveni, nešto poput ovoga:
    [​IMG]
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni je zastita x puta spasila telefon...ako ne od pucanja stakla,onda od razbijanja coskova
    znao je skakutati po 2-3 puta i onda padne ali sreca nije na display nikada
    cijeli telefon mi izgleda kao da je sada izvadjen iz celofana...zastita je neka tanka i bas neprimjetna i ne smeta ni u dzepu a kupio sam je isti dan kada i telefon i evo preko 2 godine je na njemu ta ista :D
    ima grip i stiti rubove a ekran koliko toliko ja pazim
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nikad ni na jednom telefonu nisam na ekranu imao ni tempered ni foliju (koliko se sjećam od 3GS-a), a nazad samo radi gripa sam nosio najtanji mogući case (koji pri padu nebi ništa značio) i uvijek sam prodavao telefone u savršenom stanju. Ti caseovi su precijenjeni. Malo pažnje i ne trpanja telefona skupa sa ključevima i kovanicama i nema brige.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Nov 8, 2017
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sve zavisi od zivotnih prilika. Zamislite da ja koristim telefon bez zastite. Za mjesec dana ne bi bilo ni ekrana ni kucista a telefon je uvijek sam u dzepu i nikad mi ne ispada. Al zato mi ruke mi nisu bas doktorske :)

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Takodjer nikad nikakve zastite nisam stavljao.
    Uvijek mint stanje, sem jedne lumie 830 koja mi je ispala na beton.
     
    Last edited: Nov 8, 2017
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ekipa, resetovo sam telefon, stavio jezik, wifi, icloud upisao i sad želim da uradim restore sa backupa.. kad to hoću, traži mi neki pw?

    Ne sjecam se da sam kreirao bilo šta kad sam radio backup.. jedino da nije encrypted auto bilo.

    U svakom slučaju, nije belaj setup a new, samo jel mogu igdje na pc-u accesat taj BACKUP jer su mi slike jedino bitne?
     
  18. Ninja

    Ninja Komšija

    Morao si ukucat taj password kad si pravio backup.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne, nisam. Doslovno, dotakao PC nisam tokom backupa.. al našao sam solution.

    Stari pw-ovi od apple računa mogu biti pw za backup po defaultu..
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Problem ios-a je po meni monotonost.
    Sad imam lg g3, naravno ni u pola brz kao iphone 7, ali vise uzivam u njemu.