Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'Mobiteli, tableti, satovi, GPS oprema...' started by Esh, Jan 10, 2007.

1. aeRo

aeRo Komšija

Vec odavno me ovo nervira pa da vidim hoce li mi ko od vas znati pomoci... Inace dosta aktivno slusam elektronsku muziku (planiram sada rekreativno poceti zalaziti malo i u DJ vode), tako da dnevno u prosjeku "skinem" izmedju 5 i 10 novih pjesama. Eh sada, interesuje me da li nekako mogu podesiti da "Recently added" sekciji u Music app-u, dobijem listu pjesama ali jednu po jednu (a ne grupisane po albumima). Kako skidam sa warez foruma i sharing platformi, obicno mi grupise pjesme po portalima sa kojih su pjesme preuzete, kao sto mozete vidjeti ovdje - https://ibb.co/dTy8Qw. Onda mi se u tim grupisanim albumima ne prikazuju svi nazivi pjesma vec samo imena izvodjaca pa se malo malo pogubim.

Ako neko ima rjesenje bio bih jako zahvalan. Znam da se to na androidu moze lako podesiti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. ming

ming Veteran foruma

itunes može editovati tagove, ja ih spremam u kompilacijske albume (isto elektronska muzika), mada ne koristim iPhone tako da sada editujem desetak skinutih stvari sa MediaMonkey aplikacijom (dodam tagove, sliku albuma, nazive i to) tako da sve bude pregledno.

3. kvaju

kvaju Komšija

Kolega prodaje X za 2700 pa ako koga zanima

Edit: prodo oba istom liku jbt 5400 :O

Last edited: Nov 14, 2017
  4. Esh

Esh Administrator Staff Member

@kvaju dobra reklama usred teme ;)

5. Stevie_Ray

Stevie_Ray Veteran foruma

Brutalno, kako i u BiH ima ljudi koji ce dat 2700KM za telefon.

Hajd kad Kardashiani i slicni uzimaju, za njih je i pravljen, al ovdje...

Ponavljam, ne dam preko 500KM za telefon pa da je od zlata.

6. kvaju

kvaju Komšija

Ma ovo je ludnica, iduce godine valja otici preko granice uzet par komada i prodavat ovdje, doslovno 2 prosjecne place zaradi na 2 mobitela.
    Ali svaka roba ima svog kupca, kolega mu kaze pricekaj garantni list da ti dam, on, ma svejedno ko i ne treba mi :S
    On topic:
    Stvarno je preljep stroj sto je je, ekran odlican, i animacije kao da gladje rade nego na 7+.

Share This Page