Auto do 5000km

Discussion in 'Generalna diskusija' started by kvaju, Jun 18, 2013.

  1. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Da i laguna je fino auto, komforno i udobno, a sto se tice TDCIa, ne znam otkud toliko razvikavanje oko dizna jer to uopce nije cest slucaj da odu dizne na tom motoru, vise se kvare dizne na vw motorima, evo jaran u svog mondea tdci sipa lozu vec 4-5 godina i presao je 60 000+km sve na lozi i bez ikakvih problema, tako da ta prica ne drzi vodu.

    A TDDI jest prostiji motor i mozda jeftiniji za odrzavat, ali je zato i slabiji, TDCI ide daleko bolje i pravo fino povlaci.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hvala svima, pogledat ce par auta ovih dana, pa uzeti sta je najbolje ocuvano. Focus kao kod kvaju i 307. Gledao je neku Fiestu, ne svidja mu se :D
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo u mog komsije focus 2002 godina tdci 74kw ghia oprema presao 202k km 4400km do registracije,uvezen iz francuske.

    Ako je ko zainteresovan nek me kontaktira pa cu vas uvezat.
    061 177 233
     
  4. pac

    pac Komšija

    Pošalji slike na PM
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na kraju otac uzeo od poznanika Peugeot 307, 2002. godiste cini mi se, 5500KM, do marta 2016. registrovan, 4 nove gume, uradjen veliki servis. Mislim da je dobro prosao. Obisao je desetine auta i nijedno nije fino odrzavano, vecinu auta prodaju momci koji su se izivljavali na njima ili majstori koji kupe udareno auto, poprave i prodaju kao "nikad udareno".