Batman vs Superman

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by RaP, Aug 23, 2013.

  1. Pionir

    Pionir Overclocker

    Samo sam jedan citav film pregledao od Ben Affleck-a, onaj sa nuklearnom aferom i to zbog Morgan Freeman-a.

    Steta sto to nije Bale ili slican.
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Betman mora biti intrigantan, zagonetan a Affleck je zagonetan ko moj dedo sto je posenilio pa prica i sto treba i ne treba...
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Eto super,dok Ben Affleck mi nije los glumac ali uz betmana mi ne ide nikako...
     
  6. Pionir

    Pionir Overclocker

  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Crixus bi razbio Batmana ko beba zvecku :D
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    nije mala svota ali kada se razmislja dugorocno bolje mu da uradi par manje placenih a karakternih uloga nego da snima samo zbog para i da se pretvori u glumca akcionih spektakla kojeg niko nece traziti za 10 godina.
     
  9. Juka

    Juka Komšija

  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa valjda bi Batman trebao predstavljati nešto više od lika koji se tuče po Gothamu. Da ne spominjemo kako se ne glumi samo Batman nego i Bruce Wayne. Ne znam kako se neki likovi ovdje spominjani mogu smatram pogodnim za ovo.

    Mislim da je bitnije ko će radit režiju novih Batman filmova.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    ko da je bitno :D serija dobrih betmena, serija losih :D
     
  12. rama

    rama Aktivista

    Hoće u Expendables 7. :smt003
     
  13. Pionir

    Pionir Overclocker

    Cekaj :D , kazi nam da li mislis da je Ben Affleck dobar za Batman-a ?

    Zack Snyder (Director) je odlicno odradio 300, ali je precero sa Covjekom od celika...

    Josh Brolin kao 007 8)
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Svako je dobar za filma batman vs superman. Nije ni cudo sto je C. Bale odbio, mogu mislit koje ce sranje biti.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma


    Nemam pojma, ne sjećam se ni jednog njegovog filma, ali se čini kao neki mlakonja.
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Logično, lik pogledao Čeličnog debila, skontao da je odron, tako da ni ta 'kombinacija' neće biti uspješna zasigurno. ;)
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Betmen >>> ...

    Znas kako kazu za Justice League, Batman and his bitches :D
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam vise za nekog nepoznatog glumca, slazem se sa rapom, dobar je ben glumac, ali mi nije za batmana
     
  19. extibo

    extibo Komšija

  20. RaP

    RaP Komšija

    Hehe mozda bi fakat on bio dobar kao Betmen, ima nekkvu personu, barem u seriji Person of interest, samo pepeljara lik nije bas "decko" ima kuka i on, a Bryan Cranston nekako nije los izbor za Lex-a,
    Sjecam se kada je Heath Ledger kastan za Jokera da je bilo malo vise ne godovanja ali eto ispade da je totalno i originalno skinuo Jokera samo se nadam da ce Affleck, uraditi isto ili smo zapeli sa Betmenom bez duse.