Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Flood zone, ganjali se sa nekim klanom na drugoj strani, pa smo ih malo izdominirali tako sto smo oteli oba njihova LAVa. Poslije toga nas konstantno sa dzihadom ganjali. Battlefield <3 Hahahahaha

    [​IMG]
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    DICE announced a new Battlefield 4 feature: a user interface overhaul. The new user interface will make its debut on Battlefield 4 and will be applied to Battlefield Hardline and the upcoming Battlefield 1.
    The core of the new user interface seems to be to decouple the use of a web browser to find and join games. Instead, players will find and join servers in-game with the new BF4 UI. The way it used to be with all Battlefield games, up until BF3.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    What, znaci to vracaju in game server browsere?

    Ali kade to izlazi?

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma bf4 umire u oktobru kasno su se sjetili.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    on je davno mrtav jaro :) :) jest' da je dosta medica oko njega, ali... :)
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    pa nista novo :D
    samo staro koriste :D
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma na zalost, rijec starih igraca se ne slusa. battlelog browser je bio jedan eksperiment kroz bf3 i bf4, koji je vjerovatno uspio, s obzirom da su stari igraci u manjini a djecurliji kojih je dosta više je svejedno, i ne znaju da je postojao ingame browser :) onda su vjerovatno skontali, da ce djecurliji opet biti svejedno i kad vrate ingame browser, dok ce veterani biti zadovoljni :) u konacnici su svi na dobitku :D po meni bi battlelog trebao samo za statistiku, dodavanje prijatelja i sl.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma


    Stari zadovoljni, a novi misle da su dobili nesto novo :D
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa da. oni su svjesni da ce BF1 zbog promjene koncepta (prvenstveno mislim na prelazak na WWI) sada pomesti sve konkurentske igre, COD pogotovo, jer je i COD-asima na vrh glave modernog ratovanja. Ono govno vise nije ni COD ni Crysis :) e jedino mi nije jasno, sto ovo rade sa BF4 sada (radi nekakvog testiranja ili je nesto drugo fazon, jer je vec sada jasno da ce ostati vrlo malo igraca na BF4 nakon izlaska BF1)... nesto nisam upratio, da li je u BF1 potvrdjen ingame browser?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    U zatvorenoj alfa fazi (za BF1) su imali tri nacina izbora servera i bilo je rijeci da ce ostati battlelog i za BF1 uz dodatne opcije izbora servera (sto ja vjerujem da ce u konačnici tako biti) no sada citam da ce biti samo ingame browser servera.

    Meni je battlelog odlicna stvar radi multitaskinga. Pogotovo kada nemas SSD. Ono sto je dobra stvar kada ubace ingame izbor jeste sto je battlelog brdo govana.. da prostiš. I dan danas, nakon pet godina, to djubre ne radi kako treba. Koliko je samo bilo problema sa pluginom, koliko sa ulaskom u igri kada je startao i BF3 i BF4 i koliko zna biti problema svakih par mjeseci. Ja i dan danas moram prekko origina klikati PLAY na igru da mi otvori battlelog jer niti cu u suprotnom imati izlistan ping niti ce me povezati sa serverom.

    I da, ubacuju moderniji UI radi testiranaj za BF1.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako je mrtav, bio bi u top 10 na steamu po broju online igraca. Na PS4 ima i duplo vise
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kade stiže taj update?
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    A sta ce ti ko da nosi nešto revolucionarno.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ko rece da je mrtav BF4? Ooodavno nije bio popularniji:

    [​IMG]
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma sad evo kraj faksa krajem ove sedmice, pa cu preko raspusta se malo zapustiti, kontam da skinem odmah bf4 ako bude brzo izlazio ovaj update, da skinem sve odjednom.

    mora da je ovome malo kumovao i onaj popust od neki dan kad je base igra kostala oko 4$
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Od E3 BF1 prezentacije, BF4 populacija je u rastu. A i sales su pridonjeli definitivno. :)
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Taj browser, jel samo ce implementirati na PCu, ili na svim platformama?
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    A šta će ti na konzolama implementirati kad ti je ionako ingame Browser? :)
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hahahaha :D Ja sam kontao kad si u partiji da mozes traziti novi server, da ne moras izlaaiti u main menu. Lol
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ili ja nisam navikao, ili mi je losija hit detekcija na bf4 nego na bf3?


    što me ovo gofno stalno kicka kad počne nova runda. već me počelo nervirati