bh telecom mini 15 i galaxy s2

Discussion in 'Igre i konzole' started by DangerousB, Jul 21, 2011.

  1. DangerousB

    DangerousB Novi član

    Pozz ljudi evo planiram da uzmem ovaj paket mini 15 i preko njega da uzmem samsung galaxy s2 sad me jedno interesuje kako sam ja procitao imam pravo do 15 km da zovem nakon toga mi pocinje uzimati pare za svaku minutu razgovora jel tako? i sad na kraju kad saberem 15 km + 37,38 km za tel =52,38 mjesecno za placati?! jel ovako kako sam ja napisao ili ipak ima neka caka??? hvala
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: bh telecom

    Ovako, placas 15 + pdv ( sve preko placas naravno dodatno + pdv ) + 37.38 za telefon + uz prvi racun dobijes cjeli iznos pdv-a za telefon na njegovu ukupnu cjenu prikazanu za tvoju preplatu 12 odnosno 24 mj :)

    Nakon toga mjesecno placas 37,38km + 15 + pdv za tih 15 ili vishe potrosenog.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Re: bh telecom

    Kolega bhd ti je objasnio sve detalje, a ja cu dodati da ti BH Telecom vjerovatno nece omoguciti kupovinu telefona prije cetvrtog mjeseca u "pretplatnickom statusu".
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: bh telecom


    Mislim ako dostavi ugovor na neodredjeno sa svog posla (ako ste zaposlena osoba) da ce moci... sa dokazom zadnje tri plate uplacene... izvod sa racuna i sl..
    kazem MISLIM :))
     
  5. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Re: bh telecom


    treba samo kopija "M3" obrasca iz firme i telefon dobijas odmah ako ima na lageru.

    (dovoljno je da firma kopira obrazac i da udari samo pecat na kopiju, ne moras objeravati kod notara ili u opcini)



    (i preporucio bi ti da odmah uzmes jedan od internet paketa, makar od 100 mb= 5 KM, jer ces zacas potrositi tih 10 gratis ako budes koristio internet preko bhmobile)
     
  6. DangerousB

    DangerousB Novi član

    znaci ispadne vise od 52.38 da se placa mjesecno :) ma ja sam kontao da uzmem na taj nacin ali da koristim svoju staru karticu sto znaci ne bi uopste koristio ovu karticu koju dobijem :D
     
  7. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ako je stara ultra prebacis nju na preplatu
     
  8. DangerousB

    DangerousB Novi član

    ma bolje da zadrzim ovu staru ultra karticu pa je kasnije mogu koristiti! ha ya :)
     
  9. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    koliko ti je isplatljivo placati preplatu i ujedno dopunjavati ultru
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo sto Enis kaze stoji kod nekioh firmi. Npr nekim frimama bez obzira kakvo je stanje sa platama, ne mogu uzeti aparat prije nego sto plate treci racun. A moze da mu se posreci da aparat dobije odmah. Zavisi gdje radi.

    Nema ti neke logike zadrzati ultra kao drugi broj. Samo ces imati vece troskove. Pretplata ce stalno biti minimalno 15KM. Tako da ti nema lopgike tih 15KM bacati + da punis ultra broj.
     
  11. DangerousB

    DangerousB Novi član

    ma ja ultru ne punim toliko cesto jednom mjesecno samo da produzim i to je sve! a ovako karticu koju dobijem od njih bi ostavio da se eto nadje nekad za koji poziv i porukicu! :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa "pretvori" tu ultra kartucu u mini 15.
     
  13. DangerousB

    DangerousB Novi član

    pa dobro pretvorit cu je u mini 15 i sta poslije toga kad mi istekne ugovor nakon 2 god? jel je opet mogu vratiti na ultra? ili moram novu ultra karticu koristiti?
     
  14. pac

    pac Komšija

    Mozes se prebaciti ponovo na ultru ali trebas platiti oko 15KM
     
  15. DangerousB

    DangerousB Novi član

    aha ok hvala na informaciji :)
     
  16. h2o

    h2o Aktivista

    Na ovom podforumu puno slicnih tema, ne znas gdje da postavis pitanje. Moglo bi se malo pocistiti, tj. povezati i preimenovati, i tako uvesti reda od strane administracije/moderacije. :D

    Pitanje glasi: "Ima li ikakvih informacija o Galaxy S3 u Telecomu?"

    Oni koji primaju racune su uz njega primili i letak sa najavom da ce biti u ponudi. Isao sam na salter i pitao, oni samo kazu da treba da dodje, ali oni te dane kada ce doci pomjeraju po slobodnom ophodjenju. Cak se bio i pojavio na stranici, ali su ga skinuli iz nekog razloga. Pa ako neko ima konkretne informacije iz staba, bilo bi fino da ovde podijeli istu. :)
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koliko je njega isplativo kupiti u telekomu i kada se pojavi?
    biti ce garant 1300 KM,rate ce opet biti velike
    mozda ce biti isplativo jedino ko koristi midi 100 paket
     
  18. ENES_M

    ENES_M Novi član

    Bio je u ponudi,ali je izgleda razgrabljen.Plaćao sam račun u telekom centru kad je lik kupio telefon GAlaxy S3, ali nakon dan kad sam pogledao na stranici BHTelekoma više ga nie ebilo u ponudi, tako da sam mišljenja da nije previše komada nabavljeno i ono što je kupljeno je jednostavno "planulo".
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma


    naravno jer je kod nas kriza, i nema se :p hahaha, ako imas koga u posti, zivkaj stalno da vidis kad ce opet biti, ako ga bas zelis.
     
  20. Esprit

    Esprit Aktivista

    Mislim da se u BH Telekomu moze izvrsiti rezervacija pa oni nazovu kada telefon bude na stanju.