bh telecom mini 15 i galaxy s2

Discussion in 'Igre i konzole' started by DangerousB, Jul 21, 2011.

  1. sumeir

    sumeir Komšija


    Misliš Mega 100

    http://www.bhtelecom.ba/tarifni_modeli.html
     
  2. h2o

    h2o Aktivista

    Neko spomenu cijenu telefona. Ona jeste luda, ali kako se kupuje na sluzbeni broj, tako da mi to nije problem.

    A evo informacije od jutros, jer sam isao u centar, dosla im je jedna mala isporuka i svi su prodani, jer kao to su rezervacije iz jula. Sljedece sedmice doalazi, kako mi ona rece, velika isporuka i trebalo bi ih biti dovoljno. Sad sta ce biti, vidjet cemo...
     
  3. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Ja sam jutros zahvaljujući vezama postao vlasnik S3 smartphone-a kod BHTelecoma...
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Nadam se da si svjestan koliko to, u isto vrijeme, zvuči smiješno i žalosno..
     
  5. DSA

    DSA Aktivista

    ovo ima samo u zemlji bosni..da trazis vezu da bi kupio telefon


    iPhone
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Haha legende, trazio stelu da se olaksa za milju :lol:
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koma stvarno, cuj veza ti treba za mob.
    E na sto smo spali.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma joj.. nije to ta štela. Vjerovatno dosla nova tura pa uzeo dok nije nestalo. Bas telekom cuva telefone samo za poznanike.
     
  9. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Da, ali je nažalost upravo tako bilo... Iako imaš pare za taj telefon, nećeš ga tako lahko dobiti, u prvoj turi došlo svega 10 i svi otišli u roku 1h , na isti način kao što sam i ja dobio...
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Vazno je da oni na razlicitim portalima vrte reklame za S3, a to sto ga nema, to je manje bitno.
     
  11. h2o

    h2o Aktivista

    Meni je smjesnije da prodaju mobitele koji primaju samo microSIM kartice, Xperia P i S, ali te vrste SIM kartice nemaju u ponudi. Vec ce ti ponuditi da sami odrezu karticu, ali naravno na tvoju odgovornost. Ako sta zeznu 5 KM je nova i ide novi pokusaj. :lol: