BiH - Belgija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by lolak, Sep 29, 2017.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    raja, tu smo gdje jesmo.
    Politika i drzava nam je takva, da je ot to.. Mozda se protegnemo opet do nekog takmicenja gdje cemo u prvog krugu expresno ispasti...

    Pa nije to samo u fudbalu thing.... vidite one male prvakinje sto je kukala na fcb pa joj onaj direktor hife obecao pomoc..
    A vladajuca elita 24 auta, vozace, telefone, marke marke bezpresusno.. jebo ti nas, treba nas ugasit.
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Trebaju pogledati naš snimak protiv Alžira kad smo igrali pa bukvalno umjesto nogometa igrali smo vaterpolo :D

    Tamo poslati Belgijance nek se okupaju pošteno :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Svabe 10 utakmica 10 pobjeda 43-4 gol razlika a dobar komentar na klixu kaze reporter sinoc nakon utakmice kaze tek sad trebaju igraci da zapnu do kraja sezone i da se dokaze i izbore svoje mjesto za svjetsko prvenstvo. Dakle pregazili grupu ali opet nisi siguran da ces igrati... In the meantime Medunjanin na twitteru... :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Pa dobro nećemo se sad porediti sa Njemačkom uz ovakvu ligu... Treba bit realan, ovdje upadaš u reprezentaciju čim napustiš ovu ligu. Imamo 2 igrača koji igraju LP, još par komada UEFA i to je to.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Svabe sa U22 su top 5 repka na svijetu, sta je tek onda kad igraju i stariji :D
    (Süle, Tah, Henrichs, Kimmich, Meyer, Goretzka, Brandt, Gnabry, Weigl, Dahoud, Sane, Werner)

    Smijesno nas je i stavljati u istu recenicu s obzirom koje pare se u njih ulazu u sport :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Meša no more.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Zapravo mu istice ugovor, a nije iskljuceno da mu ponude novi..
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislio sam da je ofišl da nece produzavati. Dobro si. Mozda i ostane.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    treba prestat pratit repku i prestat se nervirat...
     
  10. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Svaki puta kazem i svaki put sam sebe slazem ...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    znas, iskreno ova tekma protiv belgije mi nije izgledala lose, mogu samo reci steta, jer je bilo golova, truda, letanja i manjak srece jebajiga.
    Teren je katastrofa...
    A jebga, tako je to kad si mal, korumpirana zemlja, i stosta, pa je i ovo trece mjesto uspjeh :D
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Realno ovo je naš domet u nogometu, ipak smo daleko od vecih rezultata. Možemo se nositi sa Estonijom evo i slicnim repkama i to je to.

    Treba ulagati u sport al ne ulaze se ništa.

    Al evo jedna Švica sa 9x pobjeda ide u baraž tako da šta reci o nama i našim bodovima :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa mislim da nam je ovo do sada bila najlaksa grupa, tako da je ovaj rezultat veliki korak nazad.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ovo je Mesa, i njegove famozne taktike isto je radio protiv belgije pa su nas rasuli :)
    Umal nas ne mlatnuse estonci.
    Bezidejna igra al ono 100%.

    1 asistencija dzeko
    1 asistencija begovic, ostalo 0
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Znalo se u startu da smo protiv Belgije donji, cilj je bio 2x mjesto i baraž al imali smo neugodne Grke i nažalost manje srece.

    Korak unazad definitivno da jest al iz razloga sto naši najbolji igraci odlaze u mirovinu tipa Misketa, Spahe a eto i Ibisevica koji je znao rijesiti bitne utakmice.

    Mislim da nemamo sjajnu buducnost u nogometu jer talenata nema.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

  17. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Eto i da cujem da je Ibisevic jedan od najboljih igraca. Lik je panj najobicniji, jedino mu se pamti gol koji je prethodio svjetskom prvenstvu.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Ovo nije moja zadnja utakmica, a da li ću biti selektor, to ovisi o meni i ljudima u Savezu. Vidim sebe u nastavku, počeli smo da stvaramo nešto ali neka drugi daju ocjenu na moj rad. Sretan sam što sam dio ovoga i trebamo svi da radimo kako bi nam bilo bolje, naglašava Meša.

    "Ozbiljan sam čovjek i znate kako i koliko radim i koliko vremena sam potrošio, spreman sam da nastavim ovaj projekat. Fudbal je moj život, a ako budem tu još, nadam se da će stvari biti puno bolje", poručio je Baždarević.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod nas fkt niko nema obraza ni najmanje. Svugdje u svijetu ljudi sami daju otkaz cisto zbog obraza, a gledaj kod nas...
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ozbiljan je covjek, porodican, pozdravi se prvi :)