BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Je li imaju gdje uslovi napisani za ovo, mrsko mi sad pretrazivat onaj njihov cudni sajt :D Jer imam MojaTV nesto vise od godinu, moram cekati da imam pune 2 ili mogu sad ovo uzeti a da mi produze jos 2?
     
  2. kio

    kio Komšija

    http://www.bhtelecom.ba/tableti-by-cate ... nderer_pi1[cat]=5 odaberi dole cjenovnici i ozezi 8)

    Evo benchmark od 97150
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Licno mi tablet ne treba ali zašto ne uzeti ispadne bagatela ionako su skoro spustili cijene mojeTV :)

    Radi poprilicno tecno, iskustva sa foruma drugih je poprilicno pozitivna samo sto baterija gura 3-4 sata :/
    i problem je u stand by režimu gubi bateriju brzo, mada raja ugasi tablet paljenje je oko 2 minute.

    Nadam se da je neko dograbio tablet i da podijeli iskustva :D

    edit:

    VIVAX od 7 incha je 1km za sve pakete mojeTV ako se potpise ugovor na 24 mjeseca :D
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije za Basic i Phone pakete, ali je povoljno i za NetFlat pakete.
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    citao sam da to ne može, vec moraš sacekati da ti to istekne pa da popunis novi ugovor.
    ovo je kao poklon za "vjerne" korisnike koji su prvi poceli koristiti mojuTV net pakete itd.

    S obzirom da evo sad ce i pune 2x godine od kad nisam vezan za ugovor razmisljam definitivno produziti i uzet tablet.
     
  6. kio

    kio Komšija

    Ja cu sutra aBd otici pa javim ako sta bude, prvenstveno me interesuje 97150 model, ovaj manji je :roll:
    Mada mislim da su oni vec sebi rezervisali neke :D zna li ko koliko vec traje ova akcija.
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ne znam od kad akcija traje, mada nije akcija nego VIVAX je bagatela .
    Iako mi ne treba tablet ali za ovu cijenu zašto da ne.
    Nek stoji u ladici i ako kad zapne nema struje 3-4 sata se mogu igrati na njemu :D

    Iznenadila me je fluidnost toucha i brzine na youtube klipovima, mislio sam da je totalni krš i da šteka ali nije tako :O
     
  8. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Puk'o ovaj veci Vivax.....ima li iko info hoce li nabavljati ponovo? Ovaj mali ne valja....
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    et ja zaboravio danas otici u telekom, moracu sutra otici valjds ce vamo u Krajini imati koji komad ili bar da rezervisem.
     
  10. kio

    kio Komšija

    Danas sam bio tj otac, mislim da je uspio rezervisati. Nema na stanju, naravno govorim o modelu 97150. Kada prije narod sazn'a za ovo :p
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ma nemaju oni nikad ništa na stanju a uvijek je sve dostupno :D

    jel se ko igrao sa modelom VIVAX-a 7 ili 9.7 incha ?

    edit:

    evo izbacili su iz ponude vivax model 9.7 incha :shock: ostao je samo ovaj manji od 7 :twisted:
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Šalteri su dobili najavu ranije pa se razgrabilo brže od s4
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    danas i ja rezervisao, kad stigne, produzicu ugovor na jos dvije godine

    valjda ce brzo stici
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    moguce rezervacije a izbacili su 9.7 vivax iz ponude :D

    ja cu sacekati pa poslje 1.1.2014 da vidim šta nude, jer šuška se o dosta novim stvarima :)
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pozz narode :) ili ja nisam u toku, ili se stvarno nish ne prica o novom cjenovniku? :D
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Obzirom da kukaju da su im prihodi otanjali u odnosu na proslu godinu sumnjam da ce pojeftinjena biti. Bit ce nekih novih usluga, to je potvrđeno.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa ako ostanu s ovim cijenama, moglo bi biti jos vise opadanja :smt003 :smt003
     
  18. Neraa

    Neraa Aktivista

    ljudi imam problem sa ruterom od ADSL-a...
    koliko sam ja skonto nije dobro podešen, čim se konektujem preko wifi putem bilo kojeg mobitela prvo mi nestane interneta na mobitelu pa onda i na računaru, kao da se restartuje, takodje posle takvog dogadjaja jako teško dobijem signal na mobitelu za wifi, a i jutros me dočekala ova poruka kad sam upalio računar http://prntscr.com/2fcro8
    zna li neko do čega je?
    EDIT: model rutera je TP-link TD-W8951ND/TD-W8951NB
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Nazoves support i kazes im to, bolje nego da sam cackas po postavkama.
     
  20. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Da li si prije imao neki drugi modem?

    Jesi probao uci u konfiguraciju modema, kako ti se zove wifi mreža