BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. zdici

    zdici Aktivista

    nista jos BH Telecom ne izbacuje za novi cjenovnik i brzine za ADSL Internet sramota :(
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Valja preci na 5 Mb :)
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Otkud vam to za nove brzine i novi cjenovnik? Nigdje to nisam vidio.
     
  4. Neraa

    Neraa Aktivista

    imao neki ZTE i počeo da zeza i promjene mi taj al nisam bio kuci kad su dolazili i eto idalje se patim sa internetom, čim udjem na stranicu neku preko mobitela odma izbacuje...
    sramota koliko im treba da odrade nešto, 2. sam prijavio, vidjet cu kad ce se pojavit
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    u planu je novi ruter, do otprilike 60-80km
    koji su otprilike najbolji za te pare, uzimacu sa pik.ba

    i umalo da zaboravim, kad uzmem ruter da li je dovoljno da samo prikljucim kablove i to je to, da li moram ja rucno postavke caprkati ili njih tamo zvati.
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nisam siguran ali definitivno moras ubaciti username i pasword koji kotistis moje tv u router..

    Jer kad sam mijenjao zbog kvara router tamo su mi ubacili podatke i onda sam kod kuce normalno spojio router i kablove.

    I ja vec dugo kontam uzeti router rezervni i igrati se u postavkama da savladam te opcije :)
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Uloguj se na 192.168.1.1 i unesi username i pass od ADSLa i vozi miško.

    Nego, ako imaš Mojutv, onda će biti plehe oko mehe.
     
  8. kio

    kio Komšija

    Ljudi ima li sta kod vas za one tablete, niko ne zove. Rezervisao sam prije nove godine :D Izgleda od ovoga nema nista, interno je bilo svakako :roll:
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja neki dan isao da se zalim na moja tv i upita onako usput ima li tableta kod nas,kad kaze,evo sada prodao zadnji ali mogu ti srediti a kako vec imam tablet,nije me "sredjivanje" ni zanimalo

    znaci,tableta ima ali za "probrane" :D

    i 20 dana sam cekao da cirkusanti dodju na prijavu smetnji signala moja tv-a...ima da reklamiram racun za cijeli decembar,samo cekam da racun dodje kuci :D
    btw.i kada su me zvali da ce doci,nisu dolazili kuci,nego kao pogledati ce na kutiji telekoma parametre i to je to
    a svaki mjesec barem 7-8 dana mi steka moja tv,sjecka slika i ton,nemoguce gledati tekmu ili slusati muziku kada to sjecka
     
  10. kio

    kio Komšija

    Pa u ovoj zemlji moras imati i stelu da odes u wc u p...... :roll:
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    "srediti" = rezervisati

    Kao kad dođeš na šalter a nema mobitela koji hoćeš kupitia trebaju uskoro doći pa da se ne razgrabi rezerviše ga na tvoje ime i prezime.

    Reklamaciju ti je najbolje poslati putem portala
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i ja sam rezervisao tablet prije nove, niko jos nista ne javlja
     
  13. kio

    kio Komšija

    Zvao sam ja da vidim, kazu da jos nisu stigli :D
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    bome ako ne dodje do kraja februara ja cu otkazati
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Pa koji ti je sada i kako ti se mreža zove?
     
  16. kio

    kio Komšija

    Rekli su da ce tableti doci do kraja februrara :(
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    uf i ja se zanio malo previse, mislio sam do kraja januara, ko kad sam se pogubio u zadnje vrijeme, ne znam ni koji je dan danas
    ako je tako, sve je izglednije da cu otkazati
     
  18. kio

    kio Komšija

    Ma sacekaj jos :smt003
    Vidjeti cemo ako zgrabe sve sebi onda su :p :roll:
     
  19. zdici

    zdici Aktivista

    Gledam BH Telecom danas izbacio novi cjenovnik koji stupa na snagu od 1. marta pa majko mila nista novog sto se tice povecanja brzina ??? kako je to moguce..nista nam ne dizu gore..
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Gdje to ima za pogledati?