Boardwalk Empire

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Tir Anasazi, Jan 18, 2011.

  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Pratite li aktuelnu sezonu. Ipak je Capone zivno, pogotovo u posljednjoj epizodi :mrgreen:
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Yup yup! Zanimljiva serija plaho, jes' da je Nucky - nedodirv, malo i previse :D

    Zanimljiv mi sad ovaj Dr. Narciss :D
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Dobar spoil.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ekstra serija, rame uz rame sa najboljim :D
     
  5. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Dr. Narciss jes' ekstra lik, ali je dobar i ovaj novi mladi agent Knox.
    Nucky i nije bas nedodirljiv, imao je dosta srece u pojedinim situacijama, ali mu je glavna snaga sto je razmislja tri koraka ispred svih. Jedino mu parira Arnold Rothstein, ali ga ubi ovisnost prema kocki.

    Ne znam jeste li znali, ali vecina ulica iz originalne igre Monopoly nosi ustvari naziv jedne od ulica Atlantic Citya, izmedju ostalog i ona zadnja najskuplja plava ulica "Boardwalk" :)
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    A onaj me Knox nervira pravo, kako samo uleti - ne znas jel sad dobar il' je los, sta hoce vise lik. I on je na zivcima teskim :D

    Mislim da je Dr. Narcissu dosao kraj, sad ce to Chucky sredit'.

    AR - legenda.
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Dobar kraj sezone, mislim da je sad tu negdje na pola serija.

    Capone preuzeo svoj dio New Yorka od Torria, Nucky i dalje hara, jos se nista ne desava izmedju Maserie i Luciana. Jedino me iznenadio razvoj situacije sa Dr. Narcisseom i Chalkyem i na kraju mi ne bi jasno je li Harrow gotov ili ce preziviti. Ostaje da se vidi naredne godine.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako se bilo zakuhalo, ja mislio zavrsit ce serija do kraja sezone :D Beton serija, ali sta sad gledati :)
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nadam se da ce prezivjeti, prejak lik :D
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Odgledao i ja cetvrtu sezonu, i to u cugu - sacekao da zavrsi. Prve tri gledao prije mjesec-dva.

    Jedino mi zao sto Harrow ne skide Narciss-a nego White-ovu kcerku, a konacno vise necemo gledati odvratnog jezivog smrada Tollivera.