Boom Beach

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Nov 3, 2014.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozz raja :) hajde da pitam i ovdje... Igra li itko ovu igru na mobitelu?

    http://www.playboombeach.com/

    Ja napravio Task Force sa 5 slotova, ali nas ima samo trojica. Fali nam jos dvojica, da su barem iznad 100lvl :) ne usudjujemo se napasti nijednu bazu iznad 25 Intela :D
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    igram ja,tj.tek sam poceo ...ne znam ni koji sam lvl :D
    uglavnom,sporo se napreduje,vremena treba bruku da se odrade kojekakvi upgrade-i
    danas sam stavio da mi pravi nesto,treba 2 sata...pa kada dodjem kuci,biti ce napretka
    uglavnom nije losa igra a kako da nadjem ovo tvoje,sto si kreirao
    igrao sam i danas,sporo ovo ide pravo...trebaju chitovi a tesko ih naci :D
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nemoj mi cheatove spominjati ba cccccc ja igram malo vise od mjesec i dosao sam do 35 Experience levela i imam 303 Victory Pointa. Igram fer, nikakvi cheatovi i sl. Ako hoces pridruzi se nasem Task Force-u. Naziv je "Bosancjerosi" :)
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    hahah i ja igram regulare evo nekih 8-9 dana i prave su sizifove muke,sto se tice napretka
    ne koristim chitove,ali je napredak spor u pm...jos ja kada krenem na posao ujutro,stavim da nesto gradi i tako i pred spavanje a navecer obavim koju bitku :D
    ja sam headquarter level 5 ,11. sam level i imam 50ak onih zutih medalja
    izgleda da se jos ne mogu nikome prikljuciti na tasku a cim mogne,upadam u grupu
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hajmo ljudovi, ima josh mjesta u Task Forceu :) :) :smt003 :smt003 zippoo i mujka su se pridruzili :D
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ukoliko nemate mobititel sa iOS ili Androidom, ili nemate dovoljno jak mobitel, postoji mogucnost da se BoomBeach igra i na PC :) koga zanima, neka se javi na PM :)
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hajmo ljudi, Task Force pod imenom Bosancjerosi je prosiren na 25 slotova :) trenutno nas je 10 u Task Force-u i svi su dobrodosli.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    iugram ja, al sa jaranom vam u jednom task force :) 27 lvl (exp)
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    papci jedni, hajte s rajom :) :) btw ja sam dogurao do 41 Experience levela, uskoro bih mogao biti i 42 :D (trenutno imam 402 Victory Pointa)
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma ta cemo vam :p jaki ste i tako :D
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma ta ces ti ba :D haj' dovucite te goozice u Bosancjerosi :D i ne pametuj mlogo :p jaki smo, ali mozemo biti jos jaci cccc
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja sam igrao 3 dana, i onda sjedim i gledam, radim jedno te isto 3 dana, i ocekujem drugaciji rezultat. Tipicna definicija budale :)
    Nek prave budalu od drugih, od mene nece :)
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a ne kontam kakvo sjedenje po 3 dana i kakvo gledanje po 3 dana? :D :D
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da ozivim temu...cole,ja i ekipa i dalje pucamo boom beach...sada smo pravo zajebaTi...ja lvl 53 a cole ja mislim lvl 57
    uglavnom,igra nije dosadna,svaka 3 mjeseca ide neki novu update koji donosi novine u igru i tako je osvjeze
    ako ima jos neko da igra a ne zna za nas TF "Bosancjerosi"...bujrum...ima nas porpilicno,vecinom bih,cro i nesto nijemaca :D
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kolinsu jos igras ovo :D
    dobar si.

    ja odusto nakon 5 dana. zaboravio da igra postoji uopste

    igrao preko emulatora na pc.u, sve udure
     
  16. wizard

    wizard Aktivista

    Joooooj žiku mumija ....
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    wizi kamikaza haha :p
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ljudovi igra se BoomBeach uvelike :) :) napredujemo pravo, ja skoro pa 62. lvl :D slobodno nam se pridruzite u Task Force-u "Bosancjerosi" :)
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    tacno godinu dana i jedan mjesec kako igram boom beach...ustvari to je jedina igrica koju igram :D
    pridruzite se da rokamo :D
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja sam u bnk