Brza posta

Discussion in 'Generalna diskusija' started by dmr, Sep 20, 2014.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Super samo ljudi retardi pa ne znaju. Istaknu artikal ja kliknem da kupim lik pošalje euroexpresom pa ga i ovi zovu iz a2b. Već mi se par puta dešava zaredom.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Odlična stvar,baš sam juče nešto naručio,jutros mi stiglo.Poštarina 7.20KM Što je najbolje nema potrebe zapakovati,adresirati,sve ljudi urade.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Super to sve radi samo slabo ljudi zna za to. Ja jednom kupcu krenuo objašnjavati čovjek odustao od kupovine, jedva sam ga zadržao kao kupca :D Inače kad god mogu koristim tu dostavu preko olx.ba. Imaju Viber support gdje im se uvijek možeš javiti običnom porukom na viberu i riješiti sve nedoumice ili tražiti nešto.
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Na koji broj ih kontatkiras?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne znam napamet, ima na njihovoj stranici.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    i sta sa tom dostavom, moze svako koristiti tu uslugu?
     
  7. Ninja

    Ninja Komšija

    Moraš verifikovat adresu i objavit oglas sa cijenom.
     
  8. stripiii

    stripiii Aktivista

    pitao sam cisto jer nemam vremena na pretek, stisle obaveze i ne da mi se zezati jos i sa tim a i cisto da vidim da li ima kakvih skrivenih troskova posto je onaj bic tezi od 10kg a bila bi i jedna kutija sa pratecom opremom :)

    znaci da su su ok?
     
  9. stripiii

    stripiii Aktivista

    evo odobrio sam kupovinu i koliko se sad ceka da me kontaktiraju iz a2b?
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Trebali bi te isti dan kontaktirati, zavisi sve koja doba dana se odradi na piku kupovina, sto ranije to bolje, ti si oko podne, mislim da ce te zvati danas.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Vidi za bajk, kontaktirajte ih. Koliko se sjećam ja sam dodatno plaćao kada sam slao svoj, ali koliko i koja je kurirska bila ne sjećam se.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  12. stripiii

    stripiii Aktivista

    Sve proteklo super, nije nista dodatno naplaceno iako bic i paket teze oko 17kg.Od sada samo ovako, izbjegnes dosta ublehasa i smetljera po piku...Svaka preporuka za A2B
     
  13. kvaju

    kvaju Komšija

    Cek biciklo dostava ista kao i za npr. Mob?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. stripiii

    stripiii Aktivista

  15. Ninja

    Ninja Komšija

    Treba da pošaljem neke dokumente u Ukrajinu, koja mi je najpovoljnija opcija?
    Obična pošta nije opcija.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Pa imas preko bh poste preporuceno sa povratnicom, ako hoces oznacis i da je vrijednosna posiljka, i nece te izaci vise od 15-20KM kad bi sve opcije ukljucio.
    Ako hoces brzu postu, EMS, do Ukrajine je 40KM.
    http://www.posta.ba/kalkulator-cijena/ Provjeri tu, na vrhu klikni Međunarodni promet.

    Ako neces nasu postu, raspitaj se za cijenu kod http://www.expressbh.ba/. Oni su ovlasteni zastupnik za UPS, a trebali bi biti jeftiniji od DHL-a i Fedexa.
     
  17. Ninja

    Ninja Komšija

    Ko ga jebe, poslo sam DHL-om, refundiraće mi. 126 KM.