Call of Duty: WW2

Discussion in 'Igre i konzole' started by lolak, Sep 16, 2017.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Dovoljno da pogledaju u svoje dvoriste i obrate paznju na COD WaW da vide sta su mape, gameplay i raznovrsnost. WW2 su trebali Treyarchu ostaviti mada su i oni nizbrdo otisli nakon Black Ops 1.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cod WaW je fakat beton, meni licno najdrazi dio.
     
  3. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Mape malo veće od slavnog Shipmenta.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni nikad nije jasno kako cod5 ili WaW nije dozivio veci uspjeh. SP je bio beton a MP dotad ogromne mape odlicna oruzja i jako zabavan.

    Dakle ne isplati se betu probavati? Ubojica BF? Tresla se brda rodio se mis?
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma skini i isprobaj, mozda se i zabavis i odreknes se battlefielda zauvijek
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hajde pristavit cu preko vikenda i probati a bf izgleda da sam se odrekao ne znam kad sam ga upalio zadnji put :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Mora se priznati da su sa onim War modom napravili mali korak naprijed. Taj mod mi je najzabavniji bio. I druge igre bi se trebale ugledati na takvu vrstu izvođenja MP misija.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Probao, odigrao tacno 12min i izbrisao. 12 igraca, mape premale, grafika prosjecna, sporo zoomanje sa sniperom recimo i prebacivanje s oruzja na oruzje i povrh svega 60 eur igra kosta na steamu, smijesno za kraj 2017. BF1 pored svih problema sa gameplayom za ovo je svemirska stanica MIR mada ne sumnjam da ce se prodavati ko halva ko i svaki drugi COD.

    Jedino ako u finalnoj verziji mape ne budu puno vece i bude bar 30 igraca, dosta vozila onda ce biti bolje.
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    u codu koliko ja znam nikad nisu bila vozila.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mislim da je world at war imao tenkove

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  12. Decerto

    Decerto Komšija

    pa dobro...ne bi bilo lose s obzirom da sam vidio da ljudi nosaju zolje,i to se otkljuca medju prvim levelima.A opet onda bi mape morale biti puno vece,a ne vjerujem da to sledgehammer ima u sebi.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ne znam kako mozete pricati o vozilima u CoD, a ne spomenuti CoD: UO :) A nema smisla ocekivati od CoD-a 30 igraca, nije to taj tip igre.
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Bio je nekad
    Bio je nekad taj tip igre, sad se o tome samo prica :(
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Veliki napredak za ovu fransizu bi bio kad bi uveli servere. P2P u 2017, c'mon Activision. Onda vise pristojan engine poceti koristiti. Povecati mape i player count. Jer ove metar sa metar mape dojade 2 puta kad ih odigras. A sve su na isti sablon sto je najgore. 6v6, mi je dojadilo jos u MW2. Tu sam i quit CoD. BO1, 2 i 3 sam uzimao i igrao samo zombije. Doslovno nisam palio MP.

    Jedini napredak koji vidim u ovoj igri naspram ovih predhodnih shit-shows od igrica, je sto nema letenja sa idiotskim jet packs, i nema wall running.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    COD je zapeo u svom formatu i nece se nikada promjeniti sve dok je dobra prodaja.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Sumnjam da će ove godine baš tako prodaja da ide.. Nema hvalospjeva iz medija, nema hypea, igraju se PUBG i Destiny 2..
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo sto ima more igraca koji igraju samo CoD i nista vise. Isto ko i Fifa
     
  19. lolak

    lolak Aktivista

  20. lolak

    lolak Aktivista

    The Activision Games Blog has details on Carentan, a bonus map coming to Call of Duty: WWII for those who bought their community dividing season pass. Here's word on how this revisits a popular location from the franchise's past:

    Carentan is one of the most iconic and beloved maps in Call of Duty history, having appeared in the original Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, and Call of Duty 2. Now, a brand-new version is heading to Call of Duty: WWII. Fight through the destroyed buildings and fortified streets of this war-torn French town in an all-out battle for a strategic German stronghold.
    Carentan will be made available at launch as a Bonus Map for all Season Pass holders. The Season Pass for Call of Duty: WWII is already bursting at the seams, but the addition of Carentan puts it over the top.

    Experience the full-scale theatre of war with the Call of Duty: WWII Season Pass*. Continue the epic journey with 4 DLC Packs in 2018 that include new and iconic Multiplayer Maps, new chapters of Nazi Zombies and all-new War Missions.