Copy cloud storage

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Dog_Father, May 21, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. selvin

    selvin Moderator

    Nisam se logovao 100 godina, sad sam probao i sve je uredno.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam ni ja vec mi dosao mail da nisam aktivan. A trebam uploadovati nekih 30GB fajlova a nikada da se nakanim. Ako ima nacin da se nekako brzo dobije 30-40GB na mediafire, dropbox itd.. postjte.

    Da li ti rade ove inrofmacije o profilu gdje meni pise da pokusavam otvoriti link koji ne postoji ? Ne znam koliko mi je prostora free da ne bude nakon 5 dana uploada: upload failed.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Mozda ti je zbog tog deactivate problem onda. Radi i account page a i vidim fajlove.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Licno placam 8 eura mjesecno za Jottacloud.
    Neograniceno mjesta i odlicna brzina, do je dropbox i ovi ostali manje vise limitovan.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    selvin - Javili su samo da sam neaktivan i ako u narednih 30 dana bude isto da ce ici sve na del. Kontaktirat cu support. Tnx anyway.

    Zeleni - Koristim svakodnevno mediafire.com. Odlicno fercera samo sto tamo imam 19GB a za ove mi fajlove treba 30-40GB. Generalno mi moze biti dbadesetak GB za sitne fajlove a ovo bi backupovao na duze vrijeme. Kod mediafire je godišnje 24.99$ 1T, 20GB upload po fajlu itd samo mi ne treba toliko i ako nije neka para.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Dans je procepilo, ostalo je 50GB prostora ali nije moguce uploadovati nesto i proslijediti link. Javlja error. Valjda dok fajl ne postane validan. Gubi poentu ovakvog hostinga al' hajd'..
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Da, iskace stalno obavjest cim se digne app u windowsima. Ja sam sve prebacio na Dropbox i Drive
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma