Da li zamjeniti Lumiu 640 za Surface RT?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by edgsi, Oct 21, 2016.

  1. edgsi

    edgsi Aktivista

    Brzo pitanje. Imam Lumiu 640 DS (ocuvana, garancija do 01.06.2017.) i covjek mi nudi zamjenu za Microsoft Surface RT 32GB (polovan ali ocuvan) 1 za 1. Posto ne znam kakva je danas vrijednost Surface RT-a pitam se da li da to prihvatim?
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ni Lumia nije bas na cijeni, tako da ako ti treba Surface neces puno ofulati.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja bih napravio zamjenu ako je Surface u kozmetički dobrom stanju.
     
  4. edgsi

    edgsi Aktivista

    Dosta mi je vazno komuniciranje preko skype-a. Da li ko zna iz prve ruke kakav je kvalitet zvucnika i mikrofona?
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mikrofon ko milrofon, zvučnik vjerovatno bolji nego u mobitela. Ovo ti je mnogo bolja opcija za skajpanje i jubito, možda i koji film.
     
  6. edgsi

    edgsi Aktivista

    Pa ne bih se bas slozio sto se tice mikrofona, imam Acer Iconiu One 10 na kojem je navedeni jako los a i zvucnici nisu neka sreca. Kamera isto tanka. Zato pitam da nema ko slucajno Surface RT da mi kaze iz prve ruke kakav je mikrofon. Zvucnici bi trebali biti odlicni po review-ima a kamera ok. Samo nisam siguran za mic... Tablet bih dao ocu koji je stariji covjek i volio bih da moze rahat Skype-ati :D