Destiny 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Mar 27, 2017.

  1. lolak

    lolak Aktivista

    Ma eto imas ovaj LawBreakers, nije losa igra, ali ne moze da dodje do izrazaja.. i takvih je jos na desetine..
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Patton2410 - Zakleo bih se da si branio D1 a Pelikan i ja pisali bas to, kako je repetativna i dosadna.
    lolak - LawBreakers nije nista posebno. Slicnih shootera koliko hoces. Pokusavaju da voze overwatch hype train. Samo je problem sto nisu jedini.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jesam branio prvi mjesec, dok nisam uvidio da nema nista od obecanog contenta koji su rekli da ce doci u prvi mjesec dana, jos se ispostavilo da su vadili vec goto content koji je u vanila igri, i onda ga tuhali pod DLC. To me raspizdilo najvise od svega.

    Da se razumijemo, ja sam dosta i uzivao na D1, dok nije postalo ustajalo. Prvi put preci Raid, sa jos 5 pajdasa, je bilo jedno od najboljih gaming iskustava koje sam imao. Doslovno smo igrali 10 sati u cugu, dok jedan od raje nije morao na posao. Ta sega, istrazivanje sta treba raditi su ne zaboravljivi. Sjecam ko da je jucer bilo, jedan jaran nije mogao preskociti provaliju veliku u Raidu citavih sat vremena. Nas ostale su suze obljevale.

    Da su nastavili pumpat Raidove, nakon tog prvog, a ne tek nako 3-4 mjeseca poslije, moglo je biti daleko drugacije iskustvo.
     
    Last edited: Sep 1, 2017
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kupio Destiny 1 Complete Edition za Xbox One nisam požalio jer je kompletna igra. Čekat ću i Destiny 2 Complete Edition jedino se tako isplati. Igra će biti po svemu većinom ista a jedino se priča nastavlja. Dobro su to neki igrači rekli, Destiny 2 nije ništa novo već priča koja je postojala od samog starta upakovana u novi broj "2".
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Destiny 2 promo za Japan :D

     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Od 500mil, u igru je najmanje ulozeno. Baš se vidi da je Acti. Evo i Randy Couture igra:

     
  7. lolak

    lolak Aktivista

    Mozda cu ispast papak, ali ko je Randy?
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Randy "The Natural" Couture, bivši UFC prvak :D
     
  9. vutra

    vutra Komšija

  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imaju mikrotransakcije. Pa kako su pohlepni samo toliko. Igra 60$, prvi season pass 30, drugi season pass 30$, i uveli mikrotransakcije.

    Marss
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovo će se igrati u nekom legendary/ultimate izdanju, nikako prije...
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne znam koliko to ima smisla sa online igrama ovog tipa? Evo ko bi sad kupio destiny 1 complete edition kada svi idu na nastavak?
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    D2 ima SP, to me samo i zanima. Ako kasnije bude online igrača ok, ali mi nije presudno.
     
  14. lolak

    lolak Aktivista

    Dobar test za one koji razmišljaju može li im konfa gurati Destiny.

     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je vec nazor hejtanje za preglede. I kroz Dark Souls mozes prosetat ako bas hoces. Uostalom to je story mode, da vidis pricu i to je to. Raidove ces igrati poslije toga.
     
  17. lolak

    lolak Aktivista

    Gamespot i IGN recenzije. GS dao ocjenu 8, a IGN 8,5.



     
  18. Esh

    Esh HWB

    Destiny 2 za PC preload je počeo, download je oko 36 GB.

     
  19. Decerto

    Decerto Komšija

    warframe isto nije los kome lezi destiny.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako neko se odluci uzet season pass za D2, samo da kazem da tim season passom vjerovatno nece biti pokriveni svi dlc. U D1 u sustini bila su 3 season passa, i sav dlc ili ti kako ih oni zovu 'expanzije' su kostale ukupno 100$ - 30+30+40$.

    Nebi sumnjao da koriste isti money grabing system za dlc i u drugom dijelu.