Destiny 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Mar 27, 2017.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima li nekih prodajnih rezultata za PC?
     
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Na tw battlenet-u je 33€.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Mame im se naj... neki dan platio 60 za standard ed.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja skoro Gran Turismo Sport uzeo za 60e, sad 30e, samo sto je GTS prakticno nova igra, ni mjesec kako je izasla. Evo jos uvijek mi krivo :D
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    I destiny 2 je na PC-u prošli mjesec izašao :D
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To nisam upratio, ali se covjek stvarno glupo osjeca kad baci 60e na novu igru, a oni je spuste na 30e za mjesec. Obicno moras cekati pola godine za takav popust. Tako su ceste rasprodaje postale i tako veliki popusti da se fakat ne isplati kupovati ista novo.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Izuzev Call of Duty, mislim da je ovaj 40-50% val uhvatio sve igre iz oktobra i novembra, tako da..
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Za black friday budu najbolja sniženja. Recimo za mjesec dana kad budu novogodišnja sniženja bit će manja nego ova sad, makar je tako do sad bilo. Eno na Xboxu novi Wolfenstein 30 dollara a igra izašla prije manje od mjesec dana.
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Posjeduje li neko NVIDIA GTX 1080/1080Ti da mi aktivira Destiny 2 Nvidia promo key na moj BNET account (spreman sam platiti uslugu).
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ništa, zaboravite ovo, nisam se dobro informisao. Ova promocija je istekla. Nemojte pokušavati. Kodovi su bili važeći do 30 dana nakon zvaničnog izlaska igre za PC na tržište.
     
  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Destiny 2 Forsaken expanzija:

     
  13. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Heroic last stand:

     
  14. Esh

    Esh HWB

    Just prior to the opening ceremony getting underway, Activision announced that Destiny 2 on PC--which is available through Blizzard's Battle.net client--is now free to download. This isn't a permanent change, but if you claim it before it returns to its regular price, you can keep it permanently. You'll need to buy the Forsaken DLC to make the most of it, but it's still a nice freebie.

    https://www.gamespot.com/articles/blizzcon-2018-opening-ceremony-news-recap-and-stre/1100-6462984/
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakva god je, ipak je to AAA naslov dzaba
     
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Igra je za casual igraca kao sam ja vrhunska. Ne trazi mi duh i tijelo za igranje.
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Odlična vijest za Bungie, loša vijest za ve buduće Bungie igre. Investitor je Kineska kompanija koja će tražiti više igara koje su bazirane na grindanju i F2P modelu. Ostaje još samo da vidimo na šta će ličiti Destiny 3 ako se prije zvaničnog izlaska izvuku iz ugovora sa Activisionom.
    Activision je mislio da može Destiny prodavati i štancati kao Call of Duty, e žao mi je ali nije baš tako. Držite se vi CoD-a to vam je vrhunac i mrtvački sanduk, kad tad.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    NetEase investitor, kao i za Diablo Immortal. Ne znam sta su postigli. A i sudeci po ovim insider vijestima, imaju oni more problema i u samom timu. Kao smetalo im je sto moraju stancati content konstantno. Activision postavi revenue goal, a oni moraju ostvariti na bilo koji nacin, pa su se sjetili mikrotransakcija :D Ovi kinezi su valjda ulozili 100mil za neki projekat nevezan za Diablo, valja vratiti te pare...
     
    Esh likes this.
  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Drugim riječima "goodbye Bungie..."