DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zamjenili su je sa Blazing Hydra koja ima istu snagu, samo promjenili teksture. :D
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Sipak samo texture, venom je bacala otrov po podu i ko god naleti na nj nanese mu damage. A ova Blazing baca 3 mala fireballa.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I ta bi trebala ostavljati "barice" ali od vatre. :)
    U svakom slučaju na većim težinama nema mnogo koristi jer je Venom Hydra bila primarno za spore i statične neprijatelje.
    Sada na Torment 3 ili više bi imao slabe koristi.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Blazing ne ostavlja 'barice' :)
    Meni je Venom bila beton, igrao sam i na tezim nivoima i uvijek je Venom bila izbor. Jer okupe se protivnici oko mene (jako je malo ranged protivnika u D3) a ona napravi jezero od otrova koja ih lagano nisti.
    Steta sto su je izbacili.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Možeš to lako kompenzirati sa Thunder Storm-om. Uglavnom Wizarda su najviše oslabili od svih klasa jer je i ovako prejak sa dobrom kombinacijom skillova.
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    kako je najisplatnije ovo kupit ? igru + ovu expanziju ?
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Najbolje preko amerikanaca jer su kod njih cijene u $, dok su u EU iste ali u €.

    Ne znam da li je jos uvijek u toku, ali bila je akcija za originalnu igru gdje je DIII skinut na svega 19$, tako da sa RoS koji kosta 40$ dobijes komplet s ekspanzijom povoljnije nego sto je vecina nas prosle godine platila 60€ samo za DIII.
    Trebas medjutim provjeriti mogucnosti, da li dostava ili kupiti key.

    Btw. igra li neko RoS i je li ko vec levelovao neki karakter na 70.???

    Ja pravo tanak s vremenom, krenuo sa Crusaderom iz pocetka i tek negdje na lev 51, polako farmam Act V.

    Mogu reci da je ova nova fora za enchanting preko novog Artisana (Mistque) vrhunska, gotovo da ne mozes imati vise bezvrijedan item, jer se svaki da prilagoditi karakteru s kojim igras. Posebno dobra fora za legendary iteme.

    Takodjer, primjetio sam vec sada jednu veliku razliku u odnosu na raniji sistem gdje je bio aktuelan Auction House. Naime, nisam jos naisao u multiplayeru na nekog lika koji je OP, odnosno koji ekstremno odskace od ostalih igraca, jednostavno jer je ranije bio pun ko brod i na AH je pokupovao najbolju raspolozivu opremu. Sad je sve BoA i samo onoliko koliko uspjesno igras i farmas toliko si i dobar, pa su i same grupe u kojima se igra puno bolje balansirane.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam naletio na lika koji je sve bacio na critical damadge, imao je neki cold damadge skill i misim da je bio Paragon lvl 200+, torment 2, strasno. Nas trojica idemo za njim i samo kupimo loot :) Uspio je poginuti nekako, u party chatu navodi da je sam sebe rokno ali to nisam skontao nikako, neznam ni da je moguce. :D
     
  9. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ako neko bude zainteresovan za split farming (Act I bounties) za Royal ring of Grandeur nek se javi. Blizzard ce ovo vrlo brzo nerfati i moguce je da ce ovaj prsten biti dostupan samo za Torment I i vise. To ce onda potrajati dok ga se nadje.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Šta je u pitanju?
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Malo sam ofulao u nazivu, tacno je Ring of royal grandeur. U pitanju je prsten koji ti omogucava da npr. sa dva itema iz seta ostvaris bonus koji daju tri itema, ili sa tri itema iz seta bonus koji bi inace imao sa sva cetiri set itema.

    Ja npr. imam tri itema iz Blackthorne seta, ali imam sve bonuse oslobodjene, izmedju ostalog imun mi je karakter na one razne zezacnije kojima te spamaju elite monsteri (Molten, Desecrator, Plagued), tako da se i na tezini Torment VI mogu "kupati" u njima. Jos stavis amulet koji te cini imunim na arcane damage i mozes cuda ciniti.

    Uglavnom, jedini nacin da nadjes ovaj prsten su bounty bags iz Acta I, a tu je opet najbrzi nacin da dodjes do vrecice split farmanje na normal levelu sa jos tri igraca. To je izmedju ostalog razlog sto u zadnje vrijeme kada hoces da se logujes prilikom biranja tezine na MP vidis stotine igraca pod tezinom normal, jer svi farmaju prsten.

    Slicno je i sa Act II gdje jedino mozes naci rukavice "Gloves of worship" koje takodjer imaju strasan shrine bonus, iako su one znatno manje pozeljne od ovog prstena.

    Kako bilo, Blizz je najavio da ce ovo nerfati tako sto ce prebaciti ove iteme na Torment only, sto znaci da ce puuuno sporije ici farmanje istog.

    Ovo je moj wizzard s kojim picim i koji razvaljuje, ali je jos uvijek daleko od optimalnog:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Anasazi-2540/hero/21814095

    Btw. ja sam u medjuvremenu vec nasao dva komada, jednog za Wizza i drugi za Demon huntera. Lucky week :)
     
  12. rijads

    rijads Aktivista

    ~3 sata nakon sto su izbacili novi patch i ancient iteme ovo se dropalo :D
    [​IMG]
     
  13. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Pa zar nisu bili u zadnjih para dana i povečali droprate nad legendary item-imima? Nije baš ni čudo što si to dobio :)
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Za konzole, da. Za PC su uduplani goblini. Ne rate spawna, vec se po 2 spawnaju umjesto 1 kada naletis na istog.
     
  15. extibo

    extibo Komšija

    [​IMG]

    Wand of Woh, 2x Rimeheart, 3x Shard of Hate. Dodje mi da rerollam wizza.
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Isplati li se ovo uzeti sada za PC posto vidim da je pala cijena poprilicno? Sta je sa ovom ekspanzijom?
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Igra je "must have", godinama ce se jos igrati. Mozes za pocetak i bez ekspanzije, kasnije kupis i nju, dobijes jos jedan act i jednu hero clasu Crusader.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma igra je cista desetka. Ove promjene nakon AH su za svaku pohvalu.
     
  19. extibo

    extibo Komšija

    Ekspanzija je must, posebno poslije 2.1 patcha.
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo ja sam poceo seasonal single player sta god ovo seasonal da znaci haha.. Sa demon hunterom jer procitah da je on najbolji za newbie. Pa cu se presaltati na drugu klasu kad krenem multi. Trenutno level 24, prica je onako meh ali je igra fina za igrati.